Съвети и взаимопомощ > Форум за съвети и емоционална подкрепа

Какви плодове обичате и как ги съчетавате в диетата си?

(1/3) > >>

Вилито:
Аз обичам ананас, ябълка банан и бананите ( това са ми най-най-любимите )
Комбинирам ги сутрин с едно кисело мляко ( по малко от всеки плод ) и малко вечер но не веднага след вечеря ами час или час и нещо след това защото така или иначе си лягам късно

Nani:
Единственият плод, който недолюбвам е пъпеш - ям го, но с не особено удоволствие. Иначе няма плод, който не бих хапвала често и с удоволствие.
Този, на който не мога да се наситя - ананас. :)
Как ги съчетавам? Използвам ги, като основно хранене през деня. Избягвам ги вечер, но понякога не се удържам. :)

Вилито:

--- Цитат на: Nani в Август 17, 2015, 08:17:14 pm ---Единственият плод, който недолюбвам е пъпеш - ям го, но с не особено удоволствие. Иначе няма плод, който не бих хапвала често и с удоволствие.
Този, на който не мога да се наситя - ананас. :)
Как ги съчетавам? Използвам ги, като основно хранене през деня. Избягвам ги вечер, но понякога не се удържам. :)

--- Край на цитат ---
И аз не обичам пъпешите, странното е че повечето хора са така.

ivan_ivanov:
Аз банани може би съм изял най-много от всички плодове - винаги си купувам банани, когато ходя на пазар. Но разбира се, както с всяко нещо, не бива да се прекалява и гледам да не изяждам повече от 3 банана дневно по възможност не на веднъж, че и на това съм способен. :D

Nani:

--- Цитат на: ivan_ivanov в Август 18, 2015, 07:42:04 pm ---Аз банани може би съм изял най-много от всички плодове - винаги си купувам банани, когато ходя на пазар. Но разбира се, както с всяко нещо, не бива да се прекалява и гледам да не изяждам повече от 3 банана дневно по възможност не на веднъж, че и на това съм способен. :D

--- Край на цитат ---
На мен от бананите ми излизат киселини. Някой друг имал ли е такъв проблем?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия