Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Цистит по време на почивка на море

<< < (2/2)

Nani:

--- Цитат на: ivan_ivanov в Юли 17, 2015, 12:09:25 pm ---Тези антибиотици обаче могат да причинят дисбактериоза, това ме притеснява или да вземем пробиотици?

--- Край на цитат ---
Точно след този на мен не ми се е налагало да лекувам гъбична инфекция, така че отново - споко! Май само след него не се е налагало да пия и Микомакс. :)
Пробиотиците, така или иначе са полезни за чревната флора, така че няма да навредят. Някои стомаси са чувствителни към антибиотиците, затова мисля, че могат да се взимат паралелно.

ivan_ivanov:
Отшумяха симптомите с този антибиотик, благодаря за съвета, Нани, макар че гинеколожката каза в никакъв случай да не се спира, защото бактерията е възможно да не е напълно унищожена и да го пие още 2-3 дни. :)

Nani:

--- Цитат на: ivan_ivanov в Юли 18, 2015, 03:11:13 pm ---Отшумяха симптомите с този антибиотик, благодаря за съвета, Нани, макар че гинеколожката каза в никакъв случай да не се спира, защото бактерията е възможно да не е напълно унищожена и да го пие още 2-3 дни. :)

--- Край на цитат ---

Поне 5-6 дни трябва да се пие на 12 часа, за да се изчисти напълно бактерията - не го спирайте в никакъв случай, наистина.
Радвам се, че е помогнало. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия