Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Овесени ядки

(1/5) > >>

brian_888:
Интересно ми е да чуя какво ви е мнението за овесените ядки. Забелязал съм, че доста хора ги мразят, а те са доста полезни. От няколко години си създадох навик да закусвам това. В тях има почти всичко. Правя ги по различен начин и усещам страшно много енергия и желание за движение. Вие какво мислите?

Mimeto:
Аз ги харесвам, като вкус, но не ги ям, понеже не закусвам, а пък за вечеря не ставят особено... :)

Сестра ми прави страхотни палачинки с тях. Мели ги и ги използва вместо брашно. Хубаво е да се консумират, особено от хора с проблеми с констипацията.

Biko:
Ужасна храна са овесените ядки...5 пари не давам колко са полезни или че ще живея 800 години...тая гадост не ща да я ям...

brian_888:
Аз си правя за закуска овесени ядки с мляко, като слагам вътре малко настъргани бадеми и натрошени орехи, лъжичка мед, малко канела, а понякога малко банан или настърган черен шоколад. Стават мюсли трепач :)  :P. Може би съвсем без нищо не са нещо особено, но пък страхотно се овкусяват с какво ли не...

Mimeto:

--- Цитат на: brian_888 в Ноември 13, 2015, 10:34:54 am ---Аз си правя за закуска овесени ядки с мляко, като слагам вътре малко настъргани бадеми и натрошени орехи, лъжичка мед, малко канела, а понякога малко банан или настърган черен шоколад. Стават мюсли трепач :)  :P. Може би съвсем без нищо не са нещо особено, но пък страхотно се овкусяват с какво ли не...

--- Край на цитат ---
Аз съм го правила това с натурален сок, понеже не понасям мляко. Трепач е! :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия