Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Успявате ли да намерите време за спортуване?

<< < (2/2)

Venko:
За съжаление не ми остава много време да тренирам, с малко дете + всеки дена на работа. Но знам, че това си е оправдание, човек като иска винаги намира начин. Лично за мен спорта е сутрин 2-3км пеша до офиса и вечер обратно и всеки ден си правя около 200 лицеви опори и се ограничавам с храненето и се чуствам добре. Като се стопли времето мисля да почна да бягам и да си направя карта за фитнес. Успех на всички и да си знаете спорта е ЗДРАВЕ :)

Biko:
Добре е човек да спортува. Тонуса е различен, ефективността в работата също, както и цялостното усещане за удовлетвореност от начина, по който живеем живота си.

Dimo Dimov:
Абсолютно споделям твоя коментар. Спорта е здраве ( разбира се тук изключвам онзи фанатичен спорт -пълен с "хранителни добавки" и химии, хапове и т.н), аз подкрепям чистия, натурален спорт, който наистина те мотивира, този който може да те накара да се чувстваш добре и психически и физически. Както се казва - "Здрав дух , здраво тяло!"

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия