Зона за отдих > Смехът е здраве

Препоръчайте филм/сериал

(1/2) > >>

PrincessPreslava:
Препоръчайте интересн филм или сериал, който ви е направил впечатление наскоро?  ::)

Не помня кой от форума беше споменал за Human Centipede - ужасна трилогия! Кой ме би през главата да го гледам...  :o
За сметка на това пък ABCs of Death- абсолютно вулгарен и извратен, с комични елементи и огромна доза креативност.
Силно препоръчвам!

Александър Стратиев:
ABCs of Death втори човек ми го хвали - мисля да го пробвам.

PrincessPreslava:

--- Цитат на: Александър Стратиев в Май 05, 2017, 01:11:47 pm ---ABCs of Death втори човек ми го хвали - мисля да го пробвам.

--- Край на цитат ---

Аз останах приятно очарована, че има ABCs of Death 2 и ABCs of Death 2.5  ;D

Delight:
Преди повече от месец свърши The Walking Dead. Не знам дали принципно харесваш подобни филми, но на мен лично ми харесва. Сега е момента да изгледаш целия сезон. Иначе ако това ти хареса след по-малко от месец започва Fear the walking dead, ама мен нещо не ме грабна и не знам дали ще гледам новия сезон. Кажи какво обичаш да гледаш, защото в това, което ти препоръчах хвърчат яко глави и черва и не на всеки му понася да гледа такива неща.

PrincessPreslava:
Всичко, което е интересно.

Благодаря за предложението, но съм го гледала Walking Dead. Имам още няколко серии от The 100s, но общо-взето комерсиалните съм ги изгледала. Дори и някои не толкова популярни също. Затова търся предложения за нещо интересно, което съм пропуснала.  :(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия