Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Татуировките са опасни за здравето

<< < (3/7) > >>

ivan_ivanov:
http://rzi-targovishte.eu/index.php?option=com_k2&view=item&id=443:rzi-informira-06-07-10-07-2015-g&Itemid=256 - ето и от тази година на РЗИ Търговище за извършени проверки по повод 33 нотифицирани стоки опасни за човешкото здраве, сред които има и бои за татуировки.

dr.ohboli:
В такъв случай те просто ги изкарват от пазара и забраняват вноса ако са опасни за живота на хората!

mouse711:
Аз като човек на който почти цялото му тяло е татуирано , мога да ви кажа, че като за начало 1во посетете тауиста при който искате да се рисувате и го наблюдавайте как се приготвя и какво прави след това с използваните материали! така ще сте сигурни какво става и на кой си оставяте живота / тялото !

nevermind:
Не е опасно. Аз имам много татоировки и половината ми ги е правил един циганин от махалата. Нема ми нищо.

ivan_ivanov:

--- Цитат на: dr.ohboli в Август 31, 2015, 03:38:44 pm ---В такъв случай те просто ги изкарват от пазара и забраняват вноса ако са опасни за живота на хората!

--- Край на цитат ---
Да, но не се знае колко бои за татуировки са минали между капките.  ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия