Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ДЕЦА И ЮНОШИ

Разширен лимфен възел

<< < (2/2)

allegrialis:
Здравейте,
проблемът на приятелката Ви е много сериозен. Според мен, спешно трябва да се консултира с хематолог.
Не вярвам от пушенето да се получи увеличаване на лимфен възел - по-скоро е възможно в тази област да възникне вследствие зъбобол, при бактериална ангина на сливиците , наличие на болестотворни микроби в организма, вследствие вирусна инфекция и...  сериозни заболявания на кръвта и лимфата /не дай Боже!/.
От личен опит го казвам, спешно консултиране с хематолог, който ще изключи или потвърди сериозен проблем и назначи съответно адекватно лечение.
Дано всички мине добре.

Fiore:
И аз съм на мнение,че трябва да се потърси помощ от хематолог и да се направят кръвни изследвания.Това е най-елементарното нещо, от което се почва.Без тях не може изобщо да се поставя диагноза.Пушенето няма нищо общо с този проблем. Това говори за някаква инфекция, с която организма се бори и трябва да се намери причинителя.Както каза allegrialis може да е от зъб,сливици или ако е прекарала наскоро някаква настинка.При мен се получи такова нещо след прекаран грип и минах доста обстойни прегледи.Така,че задължително на специалист.

Mr. R:
Благодаря Ви много за отговорите  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия