Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравни заведения,специалисти и здравна политика

За или против електронните цигари?

(1/7) > >>

Fiore:
От какво влезе забраната за пушене на обществени места направо не можеш да се отървеш от предложения за електронни цигари.
Пробвали ли сте да пушите такива цигари и как ви се отразиха на здравето?
Какво мислите като цело за това "нововъведение".
Кое вреди повече-традиционните цигари или електронните?

Предлагам ви да хвърлите едно око и на тази статия:
Проучване предупреждава за опасността от употребата на електронни цигари

Klara:
Познавам хора,които се опитаха да минат на електронни.След седмица едвам дишаха,беше им непрекъснато лошо.Зарибяват хората с тези боклуци.Според мен са по-вредни от обикновените цигари.

Night_Wolf:
Според мен най-добре е да се откажат изцяло. Не съм запозната с ефекта от електронните цигари и дали вредят на здравето, но най-добрия вариант е да не пушите изобщо.  :)

RealSugar:

--- Цитат на: Night_Wolf в Януари 26, 2015, 06:20:20 pm ---Според мен най-добре е да се откажат изцяло. Не съм запозната с ефекта от електронните цигари и дали вредят на здравето, но най-добрия вариант е да не пушите изобщо.  :)

--- Край на цитат ---
Съгласна съм. Една моя приятелка премина на електронна цигара, за да откаже обикновените и ефекта е нулев. Нито пуши по-малко, нито ги спря. Не ми е споделяла дали има здравословни проблеми, но както каза Night_Wolf е най-добре да се спрат изцяло.

mimoza:
Бях 2 месеца на електронна цигара и не видях разлика, за това се върнах пак на стандартните. Единственото, което забелязах, беше, че електронната ми излезна малко по-скъпа от стандартните и това е единствената причина да се откажа от нея.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия