Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ДЕЦА И ЮНОШИ

Адски болки в гърлото и заглъхнали уши

<< < (2/3) > >>

deco:
Чакам нашите да се приберат и веднага отивам за да можем на момента да вземем лекрствата и моментално да започна с лечението!

Mimeto:
Класическа форма на ангина. Няма да мине без антибиотик! Може да опиташ и с нишадър - ужасно, но когато не е вирусна има ефект.

deco:
Оказа се, че имам отит и ако не се оправи с предписаният ми антибиотик ще ходя да ме изчистят в болницата за два дни

леля Марче:

--- Цитат на: deco в Август 28, 2015, 04:26:35 pm ---Оказа се, че имам отит и ако не се оправи с предписаният ми антибиотик ще ходя да ме изчистят в болницата за два дни

--- Край на цитат ---

За другият път да си знаеш и да носиш шал бабиното!

PrincessPreslava:
От какво се получава  този отит?

И аз имам проблеми с гърлото вече 6 месеца... пих антибиотици веднъж, после се оказа, че е грешна диагноза... Т.е. не грешна диагноза, но бактерията, която съм имала е резистентна към тоя антибиотик... После втори... трети... После започна шума в ушите и вече 6 месеца се мъча.
Не знам какво да правя вече...

Ходих при личната 5 пъти, при двама УНГ специалисти, при невролог... Никой не казва нищо конкретно, всички предписват различни лекарства. Вече торба пари замина за лекарства и прегледи и блоката в гърлото и шума в ушите продължава.  :'(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия