Съвети и взаимопомощ > Любов и секс

Мастурбация срещу безсъние

<< < (9/10) > >>

ivan_ivanov:
Според мен помага, при липса на половинка и ако цял ден не си успял да поспортуваш и съответно те измъчва безсъние, най-доброто лекарство срещу него е мастурбацията, за мъжете е така, за жените няма как да знам.

Delight:
Да. когато има проблем трябва да се пробват различни решения, за да се види кое работи. И постоянство да прилагаш това, дето работи. Лошото само, ако не ти помага нещо, което ти е приятно, а обратното. Полезна и интересна тема.

PrincessPreslava:
Да не стане само като онзи мъж от вица...

--- Цитат ---Всяка сутрин мастурбирам под душа и сега като завали дъжд се надървям...
--- Край на цитат ---
;D ;D

skitnik:
Няма лошо да източиш пениса си преди сън. Хем се успокояваш, хем ти се доспива...  :D

В днешно време има доста играчки, с които е по-приятно, отколкото с жена. Някой дали може да препоръча някаква изкуствена вагина за чукане. До сега не съм пробвал, но ми е интересно какво е чувството...  :P

Delight:

--- Цитат на: skitnik в Април 19, 2018, 08:42:10 pm ---Няма лошо да източиш пениса си преди сън. Хем се успокояваш, хем ти се доспива...  :D

В днешно време има доста играчки, с които е по-приятно, отколкото с жена. Някой дали може да препоръча някаква изкуствена вагина за чукане. До сега не съм пробвал, но ми е интересно какво е чувството...  :P

--- Край на цитат ---

Не смятам, че е чак толкова по-добре. Единтвеният плюс, който се сещам е, че после изкуствената вагина не ти говори и досажда/

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия