Съвети и взаимопомощ > Любов и секс

Коя е любимата ви поза в секса

<< < (2/5) > >>

Mimeto:
Аз обичам лъжичката, защото така хем сме гушнати, хем можем да си гледаме филм в същото време.

ivo:
Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

Nani:

--- Цитат на: ivo в Август 23, 2015, 06:57:30 am ---Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

--- Край на цитат ---

Ама разбира се! За повечето мъже оралният секс е напълно достатъчен, затова се предлага и като отделна услуга. :)
Оралният секс е само увертюра/предястие, но при жените не може да замени същинската част. Всъщност, може и да може - лесбийките май основно на това разчитат.

dampe:

--- Цитат на: Nani в Август 23, 2015, 10:55:13 am ---
--- Цитат на: ivo в Август 23, 2015, 06:57:30 am ---Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

--- Край на цитат ---

Ама разбира се! За повечето мъже оралният секс е напълно достатъчен, затова се предлага и като отделна услуга. :)
Оралният секс е само увертюра/предястие, но при жените не може да замени същинската част. Всъщност, може и да може - лесбийките май основно на това разчитат.

--- Край на цитат ---
Извод: НЕ СТАВАЙТЕ ЛЕСБИЙКИ!!!  :D

Nani:

--- Цитат на: dampe в Август 23, 2015, 02:22:39 pm ---Извод: НЕ СТАВАЙТЕ ЛЕСБИЙКИ!!!  :D

--- Край на цитат ---
Да! Въпреки всичките си недостатъци, мъжете в някои случаи са незаменими. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия