Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Шампоан против пърхот

(1/2) > >>

Aleksandra:
Много хора имат пърхот и срещат големи затруднения с неговото лечение. Създадох тази тема, за да разбера как вие се справихте с проблема и какво ви помогна?

Aleksandra:
Трябва да добавя, че аз дълго се лутах из хилядите продукти, но мисля че открих най-накрая този, който ми помага. Една приятелка ми го препоръча и реших да го пробвам, така или иначе какво ли не съм слагала на косата си ;D Аз съм доволна от резултата.
http://cosmeticline.bg/butikova-seriya-za-kosata-liding-care/balance-touch-shampoo-shampoan-protiv-parhot-250ml-cena

Araman:
Аз слава богу нямам такъв проблем ,но гледам  че предлагат наи различни марки шампоани които се справят с пълнота(шосе така казват).

angel1235:
Майка ми беше купила един голям шампоан против пърхот с боров катран и помогна . На шишето пишеше да се нанесе на мокра коса да се масажира нежно до пяна и да постоиш така 5 мин , и после изплакваш косата. Действа не само против пътното но и  срещу екземи .

Mimeto:

--- Цитат на: angel1235 в Септември 06, 2015, 05:19:56 pm ---Действа не само против пътното но и  срещу екземи .

--- Край на цитат ---
Това не го разбрах. Шампоан, който действа против пътното???

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия