Зона за отдих > Смехът е здраве

Малко бисери от женските форуми

<< < (2/2)

mouse711:

--- Цитат на: Nani в Август 18, 2015, 03:10:48 pm ---Аз няма да забравя това:

--- Цитат ---Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче?“
--- Край на цитат ---

Даже се замислям сериозно, дали изобщо ще отида на гинекологичен преглед отново.
[/quote

Нали с такива мъже те е страх да не ти откаже часа защото " му е дошло "
--- Край на цитат ---

angel1235:
Всички бисери ми харесаха , но на мене най-много ми хареса втория от горе на долу. :-)

Mimeto:
Почти всички бисери са уникални. Посмях се доста на:

--- Цитат ---Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?“

--- Край на цитат ---
:) :) :)
Не знам кое е по-опасно да намалиш действието на контрацептива или да си ''глътнеш'' сополите. :-\

Maji92:

--- Цитат на: Mimeto в Август 19, 2015, 04:51:50 pm ---Почти всички бисери са уникални. Посмях се доста на:

--- Цитат ---Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?“

--- Край на цитат ---
:) :) :)
Не знам кое е по-опасно да намалиш действието на контрацептива или да си ''глътнеш'' сополите. :-\

--- Край на цитат ---
Никакво спиране на контрацептивите! Но и другото едновременно, че да си сигурна какво е станало ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия