Съвети и взаимопомощ > Форум за съвети и емоционална подкрепа

Ползвали ли сте онлайн бързи кредити?

<< < (2/4) > >>

Aleksandra:

--- Цитат на: leika в Юли 21, 2016, 02:28:44 pm ---Ползвал съм услугите на изи кредит, от които определено не останах доволен. Лихвите им са извънземни, в началото се отнасят добре, а после се отнасят като цербери с теб при връщането на вноските и при най-малкото закъснение от твоя страна.
Наскоро се прежалих и теглих кредит от НетКредит и останах доволен - хората поне се отнасяха добре, а не като гореспоменатите.

--- Край на цитат ---
Изи кредит наистина имат доста големи лихви и аз съм се парила от тях. Виж за Нет Кредит ще го има в предвид, ако ми се наложи пак :)

Biko:
Само 2 компании за микро кредити ли бе  - толкова ли само можете да препоръчате - явно другите са некви мизерници :D :D  Класика за България наистина...

sunflower77:
И аз да дам една препоръка за вивус. Преди месец брат ми си счупи предмишницата и съответно докторите му казаха, че трябва да му сложат плака. Разбира се, тя не се поемала от здравната каса и трябваше спешно да плати 1200лв., за да го оперират. До тогава изобщо не ни се беше налагало да теглим кредит, но заради разни разходи преди това и това ни се случи, а нямахме време да звъним на приятели и тн. Та ползвахме и ние вивус. Просто бяха първите, за които се сетихме, заради рекламата със заека :D Както казах, за пръв път ползвахме какъвто и да било кредит, надявам се и да не ни се налага занапред. Бяха страшно любезни и наистина бързи, което беше важно в случая.

sunflower77:

--- Цитат на: Biko в Юли 21, 2016, 03:54:49 pm ---Само 2 компании за микро кредити ли бе  - толкова ли само можете да препоръчате - явно другите са некви мизерници :D :D  Класика за България наистина...

--- Край на цитат ---

Ами като ползваш веднъж някой и си доволен, защо да рискуваш с друг :)

ivan_ivanov:
Съвсем на място си е пусната темата - грижата за най-близките, каквито са родителите ни, а също така и финансовото състояние, неизбежно се отразяват на цялостното ни психическо състояние, като финансовите проблеми често стават причина за възникване на психически заболявания или пък обостряне на съществуващи, така че трябва да се обсъждат с цел превенция на подобни събития. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия