Зона за отдих > Смехът е здраве

Какво правите, когато станете сутрин?

<< < (3/4) > >>

brian_888:
Аз като стана излизам на вън ... дори и да вали, и да е студено, и да е горещо - излизам поне за малко да се раздвижа :)

ivan_ivanov:
Аз излизам на терасата малко, да подишам чист въздух.

Мария Христова:
2 чаши вода преди всяка една процедура. Процедури в банята и сутрешна тренировка - домашни упражнения, включващи серобика и силово натоварване. Малко след като приключа, душ, здравословна закуска и съм готова за работаааа, презаредена и тонизирана!

Fiore:
Пия вода.Задължително.Минимум литър.До леглото винаги имам шише вода и бонбони или пакетчета захар. А лятото в хладилника винаги имам приготвено едино шише айран със сол.Случвало се е да не мога сутрин да стана,за да си го взема. Просто имам ниско кръвно.През ноща се обезводнявам и на сутринта не знам къде съм ...Чак след като се реанимирам тогава следва всичко останало според програмата за деня.
Това,което в последно време НЕ правя сутрин е да пускам компютър освен,ако няма нещо спешно.  :)

Biko:
Ако искате да се чувствате добре и не сте склонни на моите екстри - препоръчвам със ставането яко течности да се приемат. Поне 2 чаши по 200мл течности, най-добре вода :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия