Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Проблеми с косата

<< < (5/5)

brian_888:
И все пак не се безпокой, действително тези сезонни промени причиняват скубене на коса. Така е и през есента, не само през пролетта. По принцип косата периодично се обновява. Когато капе по-интензивно, обикновено много по бързо започва и да се възстановява...

Мария Христова:
Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???

Mimeto:

--- Цитат на: Мария Христова в Юни 06, 2016, 03:56:52 pm ---Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???

--- Край на цитат ---
Това, което ми помогна на мен беше спиране на ресането на косата, докато е мокра. В продължение на години изобщо не можеше да порасне, но откакто ме посъветваха да не я реша мокра, наистина се оправи. Номера е да свикнеш да се търпиш като разплетена кошница в главата, докато косата изсъхне. :)

Мария Христова:

--- Цитат на: Mimeto в Юни 23, 2016, 12:00:20 am ---
--- Цитат на: Мария Христова в Юни 06, 2016, 03:56:52 pm ---Оххх, за съжаление и аз имам сходен проблем    :-\ ииии се чудя какво би ми помогнало... косата ми не спира да се накъсва :(((( Съветии  ???

--- Край на цитат ---
Това, което ми помогна на мен беше спиране на ресането на косата, докато е мокра. В продължение на години изобщо не можеше да порасне, но откакто ме посъветваха да не я реша мокра, наистина се оправи. Номера е да свикнеш да се търпиш като разплетена кошница в главата, докато косата изсъхне. :)

--- Край на цитат ---

Оооо благодаря много за страхотния съвет....ще си изградя този навик, каквото и да ми коства това...все пак се нуждая от здрава коса за сватбената си прическа, дано след два месеца има някакъв резултат :)

Delight:
Отварата от хвощ как точно се прави? И има ли някакво значение дали е пресен или сушен? Защото аз даже не знам как изглежда това чудо и откъде да го намеря? Предполагам в билковата аптека ще могат да помогнат?

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия