Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Пържена цаца - полезна ли е?

(1/3) > >>

ivan_ivanov:
Понеже ям малко риба, не защото не харесвам риба, а защото не ми се занимава да я приготвям, да я пека, да мия чинии след това. Та затова лесна алтернатива ми се струва пържената цаца, но мислите ли, че не е вредна. :)

Biko:
Риба ям доста рядко - най-вече за мезенце. Просто не ме наяжда рибата и морските дарове и за това не ги ползвам като основна храна. А за цацата - полезна си е бе - с бира си е екстра :)

Mimeto:
Да, много е полезна! С всичкото брашно и олио, което е попила е адски полезна, ша знайш. Точно, колкото мекиците. :)
Ако искаш омега 3 и 6 взимай ленено семе - не се залъгвай, че ядеш полезна храна с цацата.

ivan_ivanov:

--- Цитат на: Mimeto в Септември 24, 2015, 12:57:23 am ---Да, много е полезна! С всичкото брашно и олио, което е попила е адски полезна, ша знайш. Точно, колкото мекиците. :)
Ако искаш омега 3 и 6 взимай ленено семе - не се залъгвай, че ядеш полезна храна с цацата.

--- Край на цитат ---
Да, но цацата има омега-3, които са в чист вид, за разлика от лененото семе, които са прекурсори. Другият вариант е да се яде маринована или пък сардина.

dampe:

--- Цитат на: Biko в Септември 24, 2015, 12:47:52 am ---Риба ям доста рядко - най-вече за мезенце. Просто не ме наяжда рибата и морските дарове и за това не ги ползвам като основна храна. А за цацата - полезна си е бе - с бира си е екстра :)

--- Край на цитат ---
Аз съм същият... ям цаца примерно с бира за мезе...
Иначе не знам колко е вредна пържената цаца, важното е, че е вкусна за мезенце  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия