Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Тенис - подходящ ли е за по-малки деца?

(1/5) > >>

Biko:
Здравейте,
чудя се дали тенисът е подходящ спорт за по-малки деца. Гледам колко много дечица се зарибиха по успехите на Григор Димитров (може би родителите им де) и хукнаха да тренират именно този спорт. Едно време обаче сякаш не беше толкова популярен за сметка на футбола и баскетбола например, но днес явно е моден, та какво е вашето мнение по темата?

Питам защото племенниците на моята приятелка са на 5 и 7 години и се чудя дали да им купя като подарък екипировка - маратонки, ракети, екипи, топки и т.н., та ще се радвам на мнения по тази спортна дилема от страна на останалите съфорумници.

zlostornik:
Защо да не е подходящ? Далеч по-подходящо занимание е от скролирането със смартфона. Аз лично одобрявам всички видове спорт и по-конкретно зарибяването на децата по спорта, защото това се отразява пряко върху тяхното физическо развитие.

Biko:
Ами не знам, ако трябва да съм честен. Още нямам деца и не знам дали би било подходящ подарък за малки деца, та за това питам. А някой може ли да препоръча някой онлайн магазин за тенис аксесоари, който е ползвал или конкретни продукти. Имайте предвид, че ми трябват за деца, които до момента не са играли тенис.

PrincessPreslava:
Аз лично съм голяма фенка на тениса, както за гледане, така и за практикуване.

Подходящ е за малки и големи, млади и стари, мъже и жени. И като една типична кифла бързах да си взема ракета. Ето тук можете да видите коя си харесах: http://tennisselect.com/tenis-raketa-wilson-ultra-100 Наех и треньор, но засега ще го запазя в тайна.  ::)

Много съм доволна! Супер спорт! Раздвижва духа и тялото, учи на дисциплина... Като всеки спорт де, но към тенис на корт определено съм пристрастна.

zlostornik:
Аз лично съм пазарувал от тенисмол, но сякаш не мога да препоръчам нещо конкретно и не мога да кажа, че останах много доволен от обслужването и качеството. :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия