Съвети и взаимопомощ > Любов и секс

Секс и мастурбация едновременно

(1/9) > >>

Петър Воденчев:
Тъй като изпитвам нужда от секс всеки ден, а приятелката ми невинаги е в състояние, поради разбираеми причини, смятате ли, че е грешно, че мастурбирам, когато не мога да съм интимен с нея? Били ли сте в такава ситуация?

Biko:
Зависи - тя нали има и други отвори де, пък те са достъпни през цялото време :D :D
Пък и нека не забравяме Беър Грилс :D

kalpazanka:
Грешно е да убиеш, измъчваш и наскърбиш което и да е живо същество! Всичко останало е човещинка.

Няма нищо лошо в това да си мастурбираш, когато сексът е невъзможен или нежелан, щом това те прави щастлив. Аз лично бих се разсърдила само ако приятелят ми предпочете самообичането пред секс с мен. Когато не съм на кеф или не мога да правя секс - има пълната ми благословия да ръкоблудства на воля.
А приятелката ти против ли е или още не знае? :)

Biko, ужасно мение и отвратителна снимка - засрами се! :)

dampe:
Мен лично приятелката ми не ме оставя да мастурбирам... грижи се за мен...  ;) налага се само когато не сме заедно, като например при пътуване на един от двамата и т.н.

ivo:
Моята приятелка пътува доста често и има моменти, в които я няма за по няколко месеца, така че понякога нямам друга алтернатива :)... Когато е при мен също ми се случва, но много по-рядко, разбира се...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия