Съвети и взаимопомощ > Любов и секс

Какво обичате да правите или да ви правят след секс?

<< < (2/6) > >>

dampe:

--- Цитат на: Mimeto в Август 22, 2015, 12:23:36 pm ---Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[

--- Край на цитат ---
Ако знаеше, че хич не е лесно да си мъж, щеше да влезеш в положение. :D
Като шибаш 1-2 часа дали остават сили за нещо друго освен да заспиш? :D

ivo:
Обичам да си почивам... Може да не спя, но поне да си полежа или да погледам някой филм например...

kalpazanka:
След секс обичам да изпушим по цигара, да направим кратък разбор на акцията (да се излъжем колко е било хубаво или не, ако наистина е било), да се облека и да се прибера вкъщи.
Не обичам секс с преспиване, защото това значи сутрешен секс, а аз не го обичам.

Mimeto:

--- Цитат на: Maji92 в Август 22, 2015, 12:27:10 pm ---
--- Цитат на: Mimeto в Август 22, 2015, 12:23:36 pm ---Аз обичам да се гушкаме и да си говорим мили неща, обаче рядко се случва. Мъжете винаги стават адски скучни след секс. Само сумтят, не им се говори... спи им се. Толкова пък чак да се изтощават.  :-[

--- Край на цитат ---

Ела Миме, ако си заслужава ще те гушкам но ако не сети се, че си запазвам правото да мрънкам ;)

--- Край на цитат ---

Aaaa, ама не е хубаво така с уговорки. Или ще се гушкаме или не! Какво значи ''ако си заслужава''? Това, че съм правила секс с теб не е ли достатъчно?

Nani:
След секс обичам дългите, философски разговори. За жалост рядко се срещат мъже, способни да провеждат такива. Ако изобщо говорят за нещо е за себе си - което обикновено е скучно. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия