Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Как почиствате дома си?Какво мислите за препаратите за почистване?

<< < (5/6) > >>

щастливка:
Трябва да внимавате какво правите и къде си оставяте почистващите препарати защото моето прекрасно кученце днес такава мизерия направи..... Вчера когато прах и съм оставила отворен течният прах за пране, а кучето го разляло снощи и сутринта така се хлъзнах и се пребих че цялата съм посиинена!

brian_888:
Като чета тук колко много препарати използвате за чистене, аз направо се хрванах за главата. Моето почистване е само с мокър парцал :). Започвам да се съмнявам в собствената си хигиена  ;D

ivan_ivanov:

--- Цитат на: brian_888 в Ноември 26, 2015, 10:29:35 am ---Като чета тук колко много препарати използвате за чистене, аз направо се хрванах за главата. Моето почистване е само с мокър парцал :). Започвам да се съмнявам в собствената си хигиена  ;D

--- Край на цитат ---
Недей, мръсотията е по-полезна за здравето от чистотата. Неслучайно децата, които израстват на село сред калта са по-здрави от тези в градовете. :)

brian_888:
Моите родители винаги влизат вкъщи с обувки и всички роднини повтарят как другите деца все нещо боледували, а аз съм бил винаги в много по-добра форма... Явно организмът си изработва здрав имунитет.  :D

ivan_ivanov:
Вярна ще излезе поговорката, че прекаленият светец и Богу не е драг, та в този смисъл не се насилвам с чистенето, веднъж седмично е достатъчно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия