Автор Тема: Как почиствате дома си?Какво мислите за препаратите за почистване?  (Прочетена 24017 пъти)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Гаджето ми чисти у нас, аз не се меся да не изям някой парцал по главата.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Да, ще опитам, дано този път има ефект.

Забравих да те предупредя - ръкавици!!! Никога не работи с толкова силни препарати без ръкавици. :)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Гаджето ми чисти у нас, аз не се меся да не изям някой парцал по главата.

Да. Така се оправдават всички мързеливи мъже, които не искат да помогнат.

Но пък, като знам как чистят мъжете... след тях се налага да чистиш още повече.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Гаджето ми чисти у нас, аз не се меся да не изям някой парцал по главата.

Да. Така се оправдават всички мързеливи мъже, които не искат да помогнат.

Но пък, като знам как чистят мъжете... след тях се налага да чистиш още повече.

Добре щом аз като мъж замазвам всичко, то защо въобще да чистя като мога да да да бачкам и да съм по-полезен с изкараните средства ?

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Абе има и мъже който чистят и се справят по-добре от жените си, но те имат фобия от мръсотия все пак ;)

щастливка

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Трябва да внимавате какво правите и къде си оставяте почистващите препарати защото моето прекрасно кученце днес такава мизерия направи..... Вчера когато прах и съм оставила отворен течният прах за пране, а кучето го разляло снощи и сутринта така се хлъзнах и се пребих че цялата съм посиинена!

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Като чета тук колко много препарати използвате за чистене, аз направо се хрванах за главата. Моето почистване е само с мокър парцал :). Започвам да се съмнявам в собствената си хигиена  ;D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Като чета тук колко много препарати използвате за чистене, аз направо се хрванах за главата. Моето почистване е само с мокър парцал :). Започвам да се съмнявам в собствената си хигиена  ;D
Недей, мръсотията е по-полезна за здравето от чистотата. Неслучайно децата, които израстват на село сред калта са по-здрави от тези в градовете. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Моите родители винаги влизат вкъщи с обувки и всички роднини повтарят как другите деца все нещо боледували, а аз съм бил винаги в много по-добра форма... Явно организмът си изработва здрав имунитет.  :D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Вярна ще излезе поговорката, че прекаленият светец и Богу не е драг, та в този смисъл не се насилвам с чистенето, веднъж седмично е достатъчно.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
На мен пък ми доставя удоволствие да чистя и обичам вкъщи да блести от чистота и да мирише на препарати. Всяка свободна минута съм с парцала. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Аз не се напъвам толкова много, щото казват, че много хубаво, не е на хубаво... :D

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
И аз не се напъвам много... Чак ме е срам да поканя гости повечето пъти :)... явно трябва да се понапъна повече, че съм на другата крайност...

Мария Христова

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
    • Профил
Аз пък много обичам да ми е чисто у дома...ползвам разнообразни препарати, в зависимост от настроението ми :)) Привърженичка съм на Medix, но и Mr Proper не отстъпва по качество ;) Не съм "Монк", но значителна част от свобоното си време го прекарвам в пдредба и дезинфекция :) Да не забравяме, че нашето здраве е зависимо от хигиената, която си "уреждаме"

Delight

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 206
    • Профил
Ползвам стандартните препарати, които се намират по магазините. Не купувам био и еко препарати. Твърде скъпи са и не почистват добре. Но пък в същото време не ползвам и най-силните препарати от сорта на белина. Много силно мирише и трудно се провертява след това.