Автор Тема: Колко точно калории има в диетичния хляб според вас?  (Прочетена 17505 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Да, определено е така с домашния хляб, аз помня от малък миризмата, тогава по фурните правеха истински хляб и не беше в тези гадни, макар и да е по-хигиенично.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Да, определено е така с домашния хляб, аз помня от малък миризмата, тогава по фурните правеха истински хляб и не беше в тези гадни, макар и да е по-хигиенично.

Няма как да не е в найлони, защото след два часа хлябът ще бъде тухла. Найлонът го държи мек. ...

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
И този пълно зърнест който ям аз се оказа че също има 250 калории на 100 грама но това е заради всичките ядни които има по него и това обяснява тези калории!

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Да, определено е така с домашния хляб, аз помня от малък миризмата, тогава по фурните правеха истински хляб и не беше в тези гадни, макар и да е по-хигиенично.

Няма как да не е в найлони, защото след два часа хлябът ще бъде тухла. Найлонът го държи мек. ...
Да, но от найлона се отделят доста съединения, когато е нагрят...

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Да, определено е така с домашния хляб, аз помня от малък миризмата, тогава по фурните правеха истински хляб и не беше в тези гадни, макар и да е по-хигиенично.

Няма как да не е в найлони, защото след два часа хлябът ще бъде тухла. Найлонът го държи мек. ...
Да, но от найлона се отделят доста съединения, когато е нагрят...

Абе хора, всичкият хляб е в наилоново пликче ... най-добре е да си го правите в къщи. Има едни фурнички в които слагаш съставките и то си го бърка и го пече !

pepinka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Колко точно калории има в диетичния хляб според вас?
« Отговор #20 -: Септември 05, 2015, 04:59:39 pm »
Може да е повече калории но е по-приятен от другият, просто слагате по-малко на него ;)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Колко точно калории има в диетичния хляб според вас?
« Отговор #21 -: Ноември 26, 2015, 10:36:53 am »
Аз по принцип ям пълнозърнест хляб. Не го правя заради калориите, а защото ми се струва по-пълноценен. Когато ям бял хляб имам по-малко енергия. Ако е заради калориите, наистина че много често в белия могат да са и по-малко. Все пак в него има по-малко хранителни вещества :).