Автор Тема: Двойници на известни хора  (Прочетена 14023 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Двойници на известни хора
« -: Август 25, 2015, 12:41:26 pm »
Случвало ли ви се е да срещнете непознат, който е 1:1 двойник на известен човек?

На мен да! Често срещам едно момче - куриер на Спийди, което е абсолютен двойник на испанския футболист Давид Вия. Даже си прави косата, като него, за да прилича още повече.
Преди година две срещнах човек, който ужасно приличаше на любимия ми актьор Джефри Ръш - направо стоях и зяпах човека, като лунатик. Мислех да го помоля да се снимам с него.:)

Почитателите на сериала Shameless сигурно са забелязали приликата между Джереми Алън Уайт и нашия Туньо - Трифон Иванов:





А тук, на местна почва си имаме друг двойник! Забелязали ли сте, колко много Петър Воденчев прилича на шахматиста Веселин Топалов???



Споделете двойници на кои известни личности сте срещали вие. :)
« Последна редакция: Август 25, 2015, 12:43:09 pm от Mimeto »

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #1 -: Август 25, 2015, 12:47:48 pm »
Не, не съм попадал на такива двойници.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #2 -: Август 25, 2015, 01:18:48 pm »
Не, не съм попадал на такива двойници.
А забелязвате ли, колко много приличате на Веско Топалов, г-н Воденчев? :) :) :)

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #3 -: Август 25, 2015, 02:13:54 pm »
Не, не съм попадал на такива двойници.
А забелязвате ли, колко много приличате на Веско Топалов, г-н Воденчев? :) :) :)
Не, но и така да е, не съм толкова умен. ;)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #4 -: Август 25, 2015, 04:34:59 pm »
За приликата от шеимлес 1 към едно ама г-н воденчев не си прилича сорри! ( да личи си че не си толкова умен колкото него! )

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #5 -: Август 25, 2015, 04:38:20 pm »
Засега не съм срещал двойници на известни хора , но на мои приятели Да. Първия път когато срещнах двойник на мой приятел  отидох при него и му казах :Здравей Сашо как си ? , човека ме погледна постоя малко и ми каза имате грешка.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #6 -: Август 25, 2015, 07:51:03 pm »
Случвало ми се е да срещна двойник на Христо Гърбов... и то всеки ден тук в града. :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #7 -: Август 25, 2015, 09:51:02 pm »
За приликата от шеимлес 1 към едно ама г-н воденчев не си прилича сорри! ( да личи си че не си толкова умен колкото него! )

Абе ти сляп ли си? Виж, че са като еднояйчни близнаци!

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #8 -: Август 25, 2015, 10:11:25 pm »
А забелязвате ли, колко много приличате на Веско Топалов, г-н Воденчев? :) :) :)
Не, но и така да е, не съм толкова умен. ;)
[/quote]

Първо: не се подценявайте, г-н Воденчев!
Второ: Защо мислите, че шахматистите са умни? Това, че са добри стратези и могат да предвиждат няколко хода напред, не ги прави гении на мисълта.

Снощи гледах един документален филм за Сократ: умеел е да обори всеки, като се е правел на прост. Така е оплитал човека с въпроси, че лъсвала истината за неговото незнание. Говорим за знатните гръцки благородници и философи.

Иначе за двойниците: Една комшийка ужасно прилича на Татяна Лолова, а друга - на Брус Спрингстийн. :)

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #9 -: Август 25, 2015, 11:06:30 pm »
Засега не съм срещал двойници на известни хора , но на мои приятели Да. Първия път когато срещнах двойник на мой приятел  отидох при него и му казах :Здравей Сашо как си ? , човека ме погледна постоя малко и ми каза имате грешка.
И кво се оказа? Че верно е бил Сашо, ма се е направил че не те познава?
Аз съм двойник на Фики Стораро - мацките все ме бъркат и искат афтограв.:)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #10 -: Август 26, 2015, 11:09:45 am »
Един от вуйчовците ми прилича на Иван Гарелов. Като бяхме малки и започнеше Панорама сочехме към телевизора с възгласи ''Вуйчо, вуйчо''.

Винаги ми е било чудно на какво се дължи причината, хора без никаква връзка, да си приличат толкова?
Защо природата се повтаря при хора, без обща генетична информация?

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #11 -: Август 31, 2015, 06:12:15 pm »
Един от вуйчовците ми прилича на Иван Гарелов. Като бяхме малки и започнеше Панорама сочехме към телевизора с възгласи ''Вуйчо, вуйчо''.

Винаги ми е било чудно на какво се дължи причината, хора без никаква връзка, да си приличат толкова?
Защо природата се повтаря при хора, без обща генетична информация?

Имам много варианта на гените ни и те рано или късно ще се подредят по същият или подобен начин та ще си имаме почти двойник ;)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #12 -: Август 31, 2015, 06:13:24 pm »
Един от вуйчовците ми прилича на Иван Гарелов. Като бяхме малки и започнеше Панорама сочехме към телевизора с възгласи ''Вуйчо, вуйчо''.

Винаги ми е било чудно на какво се дължи причината, хора без никаква връзка, да си приличат толкова?
Защо природата се повтаря при хора, без обща генетична информация?

Имам много варианта на гените ни и те рано или късно ще се подредят по същият или подобен начин та ще си имаме почти двойник ;)

Точно така! Това е простото обяснение !
Но може и  хората да имат много много далечна роднинска връзка и да не знаят!

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #13 -: Август 31, 2015, 08:08:09 pm »
Скоро имаше едно изследване за Великобритания ставаше дума, че всеки британец имал по 196 хиляди роднини. На всеки квадратен метър от Кралството му се падали по 5 роднини на всеки британец средно.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Двойници на известни хора
« Отговор #14 -: Януари 23, 2016, 08:41:28 am »
На мен лично много англичани ми приличат по нещо на актьора Роуън Аткинсън, който играе мистър Бийн... Явно има някакви специфични черти в лицето, които са характерни за жителите на острова...