Автор Тема: Малко бисери от женските форуми  (Прочетена 10572 пъти)

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Малко бисери от женските форуми
« -: Октомври 06, 2014, 02:08:44 pm »
Бисери от женските форуми

„С мъжа ми си направихме всички изследвания, добри са, но пак не може да имаме деца. Да сменя ли мъжа си?!“

„Бременна съм вече от 24 седмици. Ако сурово месо е стояло в хладилника до сиренето, а на сутринта съм изяла това сирене мога ли да се заразя от някаква инфекция от месото?“

„Вчера се лиших от девственоста си. Може ли вече да имам овулация?“

„Какво да направя за да премахна разтягането ми на ануса?“

„Вчера имах секс. Приятелят ми се изпразни на гърдите ми. Аз отидох в банята и се изкъпах. Може ли спермата му при миенето да е стигнала до влагалището и да забременея? Все пак имах овулация.“

„Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?“

„Целувах се с приятелят ми, а той беше ползвал балсам за след бръснене “Нивея”. Нализах се с този балсам. Възможно ли е той да свали ефективноста на хапчетата ми против забременяване? Все пак в него има много химия!“

„Във влагалището ми, леко вляво, горе-долу по средата периодически ми се появява едно такова чувство, все едно муха трепери с крилца по вереме на полов акт. Нормално ли е това?“

„Как да лекувам камъни в гърдите?“

„На гушата ми расте един косъм. Ако спя с мъжа си без презерватив ще ми се появят ли още косми там? Защо?“

„На моето момиче са простудени яйчниците. Мога ли да се заразя от нея?“

„Ако съм девствена мога ли да забременея ако приятелят ми е свършил във ваната, където се къпахме заедно.“

„Вече два месеца съм бременна. Вчера на мъжа ми правиха рентгенова снимка. Той опасен ли е за мен в момента? Има ли радиоактивно излъчване? Как да се предпазя от него? Мога ли да имам полов живот с него? Или да изчакам?“

„Мога ли да си върна с операция девственоста за първата ми брачна нощ и мъжът ми да не се досети? Къде правят такива операции?“

„Вчера във ваната си вкарах един пръст във влагалището. Ами много е малък този отвор! Няма ли да ме боли много първият път?“

„Може ли от това, че спя по корем да не ми пораснат големи гърдите?“

„Чисто естетически не ми харесва цвета на половите ми устни. Леко е тъмен. Как да го променя на по-светъл?“

“Kажете ми какъв е оптималният размер на мъжкият член за дефлорация? На приятелят ми е 26х6 см. Добре ли е за пръв път?“

„Миналата седмица се лиших от девственост. Нашите не знаят за това. Вярно ли е, че ако не се занимаваш със секс девствената ципа може пак да израстне?“

„На 22 години съм. Скоро започнах полов живот. Вчера забелязах, че ми се появява целулоит. Това свързано ли е с началото на половият ми живот?“

„Може ли да забременея, ако спермата във влагалището ми е попаднала от уста?“

„Занимавам се активно със спорт от 4 години. Бях на преглед при гинеколог и той ми каза, че девствената ми ципа се е разтеглила от шпагатите, които правя. Какво да правя сега?“

„Забременях миналата седмица. Има ли начин тези дни пак да забременея, за да родя близнаци?“

„Какво да правя!!! Като си вземам вана много вода ми влиза във влагалището (почти половин водна чаша)! И после почти час бавно изтича оттам!“

„Възможно ли е забременяване по време на оргазъм?“

„Влагалището може ли да се износва?“

„Винаги съм си мислил, че жените имат само два отвора долу. А те са три! Обяснете ми, моля!“

„Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче?“

„Как девственоста влияе на състоянието на здравето?“
« Последна редакция: Октомври 06, 2014, 09:53:15 pm от Fiore »

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #1 -: Октомври 07, 2014, 10:37:53 pm »
Още един бисер в колекцията.Драма достойна за Оскар. ;D


"Въпроса е в тва че аз си имам сериозен приятел(само 3 месеца сме заедно,но се разбираме перфектно).Мислим да започваме с по-интемната част,т.е. секса.Проблема е в тва че съм девствена...или не съм.  Сега съм на 15 и малко.Преди да тръгнем с сегашния ми приятел,имах връзка с една свиня...мъж де,мъж  .Много си го обичах(по отдавна откалкото той предполагаше-бяхме приятели от дълго време и аз започнах да изпитвам "нещо по-така" към него) ходихме два месеца,но той ми изневери и скъсахме.После реших че го обичам прекалено много и не мога да живея без него(да,знам че ми е хлопала дъската) и пак се събрахме.След седмица-две отидохме у тях,започнаха целувките и накрая бяхме голи.Реших че съм достатъчно готова,за да спя с него и той проникна в мен( неудобно ми е да говоря за това ама се налага  )с около 10см .Вкара го бавно и трудно(и да-болеше!),но странното е че когато го вадеше,ме болеше много по силно.Беше ме страх(нормално е) и като усетих тая болка,реших че трябва да се откажа и че не е много подходящ момент,в отговор на което той каза"Махай се!Обличай се и се разкарай!Не ми трябват страхливи пикли,коита не знаят какво искат!"(помня тези думи).Тогава и скъсахме за последно.(Преди 5 месеца някъде)
С новото ми другарче,което много обичам се решихме на тази важна стъпка в връзката ни.Само чакаме да мине последния ден от цикъла ми(някъде към 2 декември).
Когато ме попита дали съм девствена аз му казах "Да",но се замислих за онзи с когото се пробвах...Преди месец използвах за първи път тампон-поставих го лесно,но когато тръгвах да сядам усещах дискомфорт.Реших да го извадя и усетих болка,която беше като онази когато бившия ми го изваждаше от мен.
(Извинете ме за тъпите изрази ама ми е трудно да говоря за тва пред непознати)

Мисълта ми е девствена ли съм щом ми го е вкарал 10см,но пък изпитвам болка от вадене на тампон.
И ако не съм какво да му кажа...или по-точно как да го накарам да мисли че съм си девствена?
Не искам да му кажа че съм имала опити с другия,защото когато му казах че съм девствена той ме гушна и каза нещо от сорта на"Пиленцето ми!То си е само на мене!"
« Последна редакция: Октомври 07, 2014, 10:40:35 pm от Fiore »

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #2 -: Май 02, 2015, 09:17:41 am »
Лелееее....по-големи изцепки не бях виждал  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D .... Ще запомня този мъж, който се трвожи приятелката му да не го зарази и да МУ изстинат яйчниците ....

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #3 -: Август 17, 2015, 04:08:38 pm »
Лелееее....по-големи изцепки не бях виждал  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D .... Ще запомня този мъж, който се трвожи приятелката му да не го зарази и да МУ изстинат яйчниците ....

А я си представи този същият индивид когато не му дойде в краят на месеца, какво ли ще си каже?

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #4 -: Август 18, 2015, 03:10:48 pm »
Аз няма да забравя това:
Цитат
Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче?“

Даже се замислям сериозно, дали изобщо ще отида на гинекологичен преглед отново.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #5 -: Август 18, 2015, 04:28:30 pm »
Аз няма да забравя това:
Цитат
Вярно ли е, че при гинекологичен преглед докторът си вмъква цялата ръка вътре, заедно с фенерче?“

Даже се замислям сериозно, дали изобщо ще отида на гинекологичен преглед отново.
[/quote

Нали с такива мъже те е страх да не ти откаже часа защото " му е дошло "

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #6 -: Август 19, 2015, 04:14:00 pm »
Всички бисери ми харесаха , но на мене най-много ми хареса втория от горе на долу. :-)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #7 -: Август 19, 2015, 04:51:50 pm »
Почти всички бисери са уникални. Посмях се доста на:
Цитат
Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?“
:) :) :)
Не знам кое е по-опасно да намалиш действието на контрацептива или да си ''глътнеш'' сополите. :-\

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Малко бисери от женските форуми
« Отговор #8 -: Август 24, 2015, 05:01:15 pm »
Почти всички бисери са уникални. Посмях се доста на:
Цитат
Вчера започнах да пия хапчета против забременяване. Но веднага след първото хапче си глътнах и сополите. Ще повлияе ли това на контрацептивният ефект?“
:) :) :)
Не знам кое е по-опасно да намалиш действието на контрацептива или да си ''глътнеш'' сополите. :-\
Никакво спиране на контрацептивите! Но и другото едновременно, че да си сигурна какво е станало ;)