Автор Тема: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.  (Прочетена 21561 пъти)

mario1133

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #15 -: Август 14, 2015, 01:54:00 pm »
Само аз ли все още смятам, че тестиси с размер на пинг-понг топчета не са малки, а са даже доста внушителни? Мъжете с малки кайсийки не са болни, за да ги водите на лекар. На лекар се ходи при реални оплаквания, а не при нереални очаквания. Ако гаджето ми ме поведе на лекар, понеже са ми малки гърдите, ще му извадя око, ще му избия зъб и ще го зарежа.

Имайте милост към човека!

А никой не казва, че е проблем. Може да му няма нищо, а може да се окаже голям проблем .... просто да иде да го побара малко лекаря и сестрата и това е. Тогава ще се знае какво трябва да се прави!

Иначе това с размера на гърдите при жените е ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #16 -: Август 14, 2015, 02:16:30 pm »
Иначе това с размера на гърдите при жените е ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!

Хахаха защо?
Слава богу не всички мъже са цицомани и не всеки държи да се завива с вимето на жена си. За някои е достатъчно бюстът просто да запълва шепата, други откриват сексапила в характера на жената и в нейната самоувереност.

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #17 -: Август 17, 2015, 05:55:03 pm »
Иначе това с размера на гърдите при жените е ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ!

Хахаха защо?
Слава богу не всички мъже са цицомани и не всеки държи да се завива с вимето на жена си. За някои е достатъчно бюстът просто да запълва шепата, други откриват сексапила в характера на жената и в нейната самоувереност.

Той най-вероятно имаше предвид това, че има много жени който са с малки гърди и си слагат огромни импланти само и само да компенсират недостигът си

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #18 -: Август 17, 2015, 08:31:50 pm »
С огромни имплатнти се коменсира само липсата на мозък и всякакви други качества.

Аз обожавам певицата Dido - плоска, като виц на Къци Вапцаров, но винаги с отворени деколтета. Красивата жена не се комплексира от глупости.

Ванеска

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Приятеля ми има малки тестиси.Моля за съвет.
« Отговор #19 -: Септември 07, 2015, 06:14:29 pm »
С огромни имплатнти се коменсира само липсата на мозък и всякакви други качества.

Аз обожавам певицата Dido - плоска, като виц на Къци Вапцаров, но винаги с отворени деколтета. Красивата жена не се комплексира от глупости.


Изглежда толкова добре, Но НЕ НЕКА СЕ РАДВАМЕ НА БАЛОНИ .... какво толкова намирате в кравите?