Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Боледувахте ли тази зима?

(1/6) > >>

Biko:
Нещо всичките ми приятели рязко се разболяха, та реших да питам дали е масово или е само при мен (може просто да се скатават :D )
Боледувахте ли тази зима и ако да - от какво и колко време ви отне да се излекувате?

Петър Воденчев:
Аз засега поне не съм, макар че зимата почва от 22.12, тоест има около 2 месеца.  :D Хапвам ежедневно лук и чесън за прочистване на храносмилателната система. Взех и си клеева тинктура 30% уж профилактично, ама за още не съм я почнал  :D

Fiore:
Не успях да избягам от тоя вирус... В момента съм болна.Ще видим как ще тръгнат нещата.За сега е гърло и сополи  ;D

mimoza:
Мен ме хвана "лека" настинка преди около 2 седмици. Лека, лека, колко да е лека, 39 градуса температура...  ;D Но освен стандартнита хрема, кашлица и прилошаване, с други трудности не се сблъсках през това боледуване. Моя съвет е да ядете повече плодове, както и аз започнах да правя.

brian_888:
Аз си слагам противогрипна ваксина и всичко е ок  :). Последният път, в който ме хвана грип, беше 2004-та. До тогава не ги ползвах. После започнах и не ме е хващал грип повече. Лека настинка, хрема - да, но грип не е...Доста кофти неща се изляха по ваксините напоследък, но си е факт, че действат  :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия