Автор Тема: Колко често трябва да перем спалното бельо и пижамите?  (Прочетена 16227 пъти)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Аз не пера чаршафите. Ако дойде некоя мома може да пусне да изпере.

Ами ако много иска да си легне в тях, вероятно ще трябва първо да ги изпере. Ако не избяга с писъци, разбира се. :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Аз не пера чаршафите. Ако дойде некоя мома може да пусне да изпере.

Ами ако много иска да си легне в тях, вероятно ще трябва първо да ги изпере. Ако не избяга с писъци, разбира се. :)
Тя може и на пода да легне, и на дивана и на масата ;)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Да, ама ако и на пода има и прах и кал. Между впрочем четох някакво проучване, че живеещите сами мъже рядко сменяли спалното бельо.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Да, ама ако и на пода има и прах и кал. Между впрочем четох някакво проучване, че живеещите сами мъже рядко сменяли спалното бельо.
В спалнята ти ако има кал, то аз имам много лоши новини за теб!
Иначе ако живееш сам според мен един път на 2-3 седмици е ок +++ да имаш 1 комплект за когато може някой да дойде и да си готов да го сложиш !

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Да, ама ако и на пода има и прах и кал. Между впрочем четох някакво проучване, че живеещите сами мъже рядко сменяли спалното бельо.
В спалнята ти ако има кал, то аз имам много лоши новини за теб!
Иначе ако живееш сам според мен един път на 2-3 седмици е ок +++ да имаш 1 комплект за когато може някой да дойде и да си готов да го сложиш !
Е, в моята няма кал, все пак не влизам с обувки там, та да нося кал, но сменям на една седмица чаршафи и пликове, а калъфките по-често, че много бързо ми се омазнява косата.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Един път в седмицата е напълно достатъчно според мен. И като се изперат на по-високи градуси и дезинфектант е екстра. :) Поне аз така правя.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Един път в седмицата е напълно достатъчно според мен. И като се изперат на по-високи градуси и дезинфектант е екстра. :) Поне аз така правя.

Какъв дезинфектант ползваш? Прахът не е ли достатъчен? Аз ползвам течен с омекотител.