Автор Тема: Цинизъм и безразличие на персонала в родилните отделения  (Прочетена 9054 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Сблъсквали ли сте с цинизма и безразличието на персонала в родилните отделения и на какво се дължи според вас той?

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
То не е само в родилните отделения,а в цялата здравна система... за съжаление.
Хората обаче не си дават сметка,че ще става още по-зле,защото скоро няма кой да остане да ни лекува.Кадърните,знаещите и можещите отдавна са в чужбина.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Аз да ви кажа честно съм виждал нагли лекари, но мисля, че от страна на пациентите цинизма преобладава. Малко ли лекари ядат шамари и отнасят ненужно уважение??? Тази професия изисква уважение и не е за всеки. Аз не бих стоял на такова напрежение колкото и да ми плащат...

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Е нали на скоро имаше един репортаж, не съм сигурна но май беше в господари на ефира за родилно отделени с някаква шашава лекарка която правела големи проблеми на бременните и самите раждания при нея винаги били проблемни!

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Да точно господари на ефира направиха този случай... за Тетевен става на въпрос. Та тази арогантна патка кво правила и тя не знае и накрая момичето си загубило детето и това не е бил 1вият и такъв случай ... още една причина да не раждаш!

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Да точно господари на ефира направиха този случай... за Тетевен става на въпрос. Та тази арогантна патка кво правила и тя не знае и накрая момичето си загубило детето и това не е бил 1вият и такъв случай ... още една причина да не раждаш!

Е точно за този случай говорех!

Evelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Да точно господари на ефира направиха този случай... за Тетевен става на въпрос. Та тази арогантна патка кво правила и тя не знае и накрая момичето си загубило детето и това не е бил 1вият и такъв случай ... още една причина да не раждаш!

Това е толкова недопустимо и не правилно. Дано тази лекарка я осъдят и да си стои в затвора до края на живота си!

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Някои от вас раждал ли е? Аз съм. И съм чувала страшни истории за това как се отнасят лекари, сестри и прочие към родилките. Слава на Бога при мен нямаше нищо такова привсе, че раждах секцио и то непланирано, което автоматично може да ви подскаже, че не съм си плащала за екип и за по-специално отношение. Може би съм имала късмет да попадна на персонал в дадения момент.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Аз да ви кажа честно съм виждал нагли лекари, но мисля, че от страна на пациентите цинизма преобладава. Малко ли лекари ядат шамари и отнасят ненужно уважение??? Тази професия изисква уважение и не е за всеки. Аз не бих стоял на такова напрежение колкото и да ми плащат...

За първи път съм на коренно различна позиция от теб, Brian!

Малко ги бият - трябва всеки ден с шамар да ги посрещат в болниците, за да не се мислят за специални и да не се държат гадно с пациентите.
А търпят, защото са алчни и просят, като последни киртаци. Във време на криза само лекарите и поповете смениха голфа с джип, последен модел.

Александра, и аз съм слушала ужаси за отношението към родилките и то от сестрите ми и близки приятелки. Най-добрата ми приятелка беше юрист-консулт на болницата, в която роди. Щяха да ѝ уморят детето, изродите. Докато лекарят склони да го извади със секцио, за малко да убие и двете - майката и детето.