Автор Тема: Едновременен оргазъм  (Прочетена 31751 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Едновременен оргазъм
« -: Април 30, 2015, 01:53:53 pm »
При нас не винаги се получава  :D, може би не сме опознали добре все още. Има ли някакви техники за достигане до оргазъм едновременно.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #1 -: Юни 02, 2015, 10:21:35 pm »
При нас не винаги се получава  :D, може би не сме опознали добре все още. Има ли някакви техники за достигане до оргазъм едновременно.

Не си правите добра услуга, като си поставяте цели в секса, Ванка.

Когато оргазмът е самоцел става много по-трудно да го постигнеш. Номера е да се отпуснеш максимално, пък когато - тогава. Е, все пак е важно да се спазва правилото Ladies first. ;)
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 12:06:49 pm от Nani »

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #2 -: Юни 04, 2015, 08:15:10 pm »
мммм и реално какво значение има кой кога свършва, след като и двамата го правят.
Човек не се занимавай с глупости да си поставяш цели или затормозяваш психически с подобни неща.

Правете секс, който ви харесва и до там :)


Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #3 -: Юни 04, 2015, 10:05:34 pm »
мммм и реално какво значение има кой кога свършва, след като и двамата го правят.

Ммммм, има малко значение кой кога свършва, все пак, защото когато мъжът приключи - приключва и сексът, а ако жената още не е изпитала върховното удоволствие, какво правим тогава? 

Колкото и да не го мислим, все пак оргазмът си е крайната цел на секса - възнаграждението за борбата, черешката на тортата, това, което прави секса хубав...
Разбира се, че оргазмът не е задължителен, но ако липсва постоянно, то връзката е за кофата. :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #4 -: Юни 05, 2015, 05:19:07 pm »
Ние нямаме цел да се стремим към него, той просто се случва, но не винаги. :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #5 -: Юни 05, 2015, 07:54:38 pm »
Ние нямаме цел да се стремим към него, той просто се случва, но не винаги. :)

Следва логичният въпрос: Какъв ти е проблемът, тогава? :)
Дали едновременно или последователно, важното е, че ви е хубаво, нали?
Ванка, избягай от заблудите на розовите романи, които ни осакатяват с пасажи от сорта: ''той впи страстен поглед в сините и очи, при което я разтърси вълна от последователни оргазми''. :) :) :)

Сексът е химия между двама човека. Оргазмът или се получава естествено или никакъв го няма. При вас явно има химия - спри да търсиш под вола теле. :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #6 -: Юли 15, 2015, 02:03:54 pm »
Аз също съм на мнението на останалите.
Важно е да го има, но кога и дали ще се случи по едно и също време - не е от значение.
Иначе наистина по-добре е ladies first :D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #7 -: Юли 22, 2015, 12:03:47 pm »
Аз също съм на мнението на останалите.
Важно е да го има, но кога и дали ще се случи по едно и също време - не е от значение.
Иначе наистина по-добре е ladies first :D

Не чета такива романи, но все пак сигурно си има техника винаги да се получава, но при всеки е различно.  :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #8 -: Юли 29, 2015, 01:45:33 pm »
Аз също съм на мнението на останалите.
Важно е да го има, но кога и дали ще се случи по едно и също време - не е от значение.
Иначе наистина по-добре е ladies first :D

Не чета такива романи, но все пак сигурно си има техника винаги да се получава, но при всеки е различно.  :)
И какъв е смисъла? :D

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #9 -: Юли 29, 2015, 01:57:07 pm »
Нищо кой знае какво според мен. Често срещан е дори едновременния оргазъм, така, че нищо особено в смисъл, че не е трудно за реализиране. Естествено, че и всички участници се кефят :D

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #10 -: Август 17, 2015, 05:02:46 pm »
Нищо кой знае какво според мен. Често срещан е дори едновременния оргазъм, така, че нищо особено в смисъл, че не е трудно за реализиране. Естествено, че и всички участници се кефят :D
И аз съм на мнението, че не е нещо кой знае какво но пък така и двамата започвате да се чувствате по-близки!

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #11 -: Август 22, 2015, 12:31:40 pm »
Нищо кой знае какво според мен. Често срещан е дори едновременния оргазъм, така, че нищо особено в смисъл, че не е трудно за реализиране. Естествено, че и всички участници се кефят :D
И аз съм на мнението, че не е нещо кой знае какво но пък така и двамата започвате да се чувствате по-близки!
Ако един оргазъм ще ви направи по-близки, защо сте заедно въобще? :D

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #12 -: Август 23, 2015, 12:42:35 pm »
Много е важно какъв метод на контрацепция използва двойката, за да има едновременен оргазъм. Ако се прилага само прекъснат коитус (изваждане преди еякулацията), няма как и двамата да свършат едновременно. Тогава е Ladyеs first, което пак си добре.

Оргазмът е крайната цел на секса, затова от него много зависи сближаването, dampe! Когато има оргазъм, значи сексът е добър, когато сексът е добър се появяват и чувства. Когато сексът няма значение, имаме клуб по интереси, а не интимна връзка.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #13 -: Август 23, 2015, 02:18:04 pm »
Много е важно какъв метод на контрацепция използва двойката, за да има едновременен оргазъм. Ако се прилага само прекъснат коитус (изваждане преди еякулацията), няма как и двамата да свършат едновременно. Тогава е Ladyеs first, което пак си добре.

Оргазмът е крайната цел на секса, затова от него много зависи сближаването, dampe! Когато има оргазъм, значи сексът е добър, когато сексът е добър се появяват и чувства. Когато сексът няма значение, имаме клуб по интереси, а не интимна връзка.
Говорех за едновременен оргазъм, не за липса на всякакъв оргазъм.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Едновременен оргазъм
« Отговор #14 -: Август 23, 2015, 09:43:06 pm »
Говорех за едновременен оргазъм, не за липса на всякакъв оргазъм.
Не! Говореше за:
Цитат
Ако един оргазъм ще ви направи по-близки, защо сте заедно въобще?

На това опонирах ;)