Автор Тема: Шампоан против пърхот  (Прочетена 11578 пъти)

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Шампоан против пърхот
« -: Май 14, 2015, 08:12:33 pm »
Много хора имат пърхот и срещат големи затруднения с неговото лечение. Създадох тази тема, за да разбера как вие се справихте с проблема и какво ви помогна?

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #1 -: Май 14, 2015, 08:17:31 pm »
Трябва да добавя, че аз дълго се лутах из хилядите продукти, но мисля че открих най-накрая този, който ми помага. Една приятелка ми го препоръча и реших да го пробвам, така или иначе какво ли не съм слагала на косата си ;D Аз съм доволна от резултата.
http://cosmeticline.bg/butikova-seriya-za-kosata-liding-care/balance-touch-shampoo-shampoan-protiv-parhot-250ml-cena


Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #2 -: Август 18, 2015, 05:33:25 pm »
Аз слава богу нямам такъв проблем ,но гледам  че предлагат наи различни марки шампоани които се справят с пълнота(шосе така казват).

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #3 -: Септември 06, 2015, 05:19:56 pm »
Майка ми беше купила един голям шампоан против пърхот с боров катран и помогна . На шишето пишеше да се нанесе на мокра коса да се масажира нежно до пяна и да постоиш така 5 мин , и после изплакваш косата. Действа не само против пътното но и  срещу екземи .

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #4 -: Септември 06, 2015, 09:23:16 pm »
Действа не само против пътното но и  срещу екземи .
Това не го разбрах. Шампоан, който действа против пътното???

SineokDqvol

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #5 -: Септември 10, 2015, 12:23:21 pm »
Пиши в googla и ще разбереш каква е думичката . :-)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Шампоан против пърхот
« Отговор #6 -: Септември 15, 2015, 07:13:26 am »
Трябва да добавя, че аз дълго се лутах из хилядите продукти, но мисля че открих най-накрая този, който ми помага. Една приятелка ми го препоръча и реших да го пробвам, така или иначе какво ли не съм слагала на косата си ;D Аз съм доволна от резултата.
http://cosmeticline.bg/butikova-seriya-za-kosata-liding-care/balance-touch-shampoo-shampoan-protiv-parhot-250ml-cena

Шампоаните проив пърхот са най-добрата опция и според мен. Всички други методи малко ме съмняват, макар че нищо не е за подценяване. Според мен е много важно и шампоанът да се ползва често.