Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ВЪЗРАСТНИ

Шампоан против себорея

(1/2) > >>

Aleksandra:
Мъжът ми има проблем от доста време и усилено търсим някакъв ефикасен продукт, който да премахне себореята. Разбрах, че шампоаните на Козметик Лайн са много добри, но ми се иска да получа и други мнения. Някой ползвал ли ги е? http://cosmeticline.bg/za-mazni-kosi-protiv-seboreq/

Nani:
Точно този против себорея - не, но съм много доволна от аргановата серия за суха и увредена коса. Предполагам, че и тази серия ще е ок - все пак са лечебна и професионална козметика. Направо медицина, а не козметика са им нещата. Заслужават си парите, определено.

Dr. Quinn:
Доктора ке Ви каже - Црна хималайска сол и оцет. Измиване с чеснова вода. И да се прочисти черния дроб. С ракия. Вода се не пие.

Aleksandra:

--- Цитат на: Dr. Quinn в Май 19, 2015, 03:22:07 am ---Доктора ке Ви каже - Црна хималайска сол и оцет. Измиване с чеснова вода. И да се прочисти черния дроб. С ракия. Вода се не пие.

--- Край на цитат ---

Това не звучи изобщо сериозно! Аз наистина имам нужда то съвет, а не подигравки >:(

Aleksandra:

--- Цитат на: Nani в Май 15, 2015, 02:20:00 pm ---Точно този против себорея - не, но съм много доволна от аргановата серия за суха и увредена коса. Предполагам, че и тази серия ще е ок - все пак са лечебна и професионална козметика. Направо медицина, а не козметика са им нещата. Заслужават си парите, определено.

--- Край на цитат ---
Благодаря ти Nani, мисля да го взема. Дано помогне :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия