Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Как почиствате дома си?Какво мислите за препаратите за почистване?

<< < (6/6)

Mimeto:
На мен пък ми доставя удоволствие да чистя и обичам вкъщи да блести от чистота и да мирише на препарати. Всяка свободна минута съм с парцала. :)

ivan_ivanov:
Аз не се напъвам толкова много, щото казват, че много хубаво, не е на хубаво... :D

brian_888:
И аз не се напъвам много... Чак ме е срам да поканя гости повечето пъти :)... явно трябва да се понапъна повече, че съм на другата крайност...

Мария Христова:
Аз пък много обичам да ми е чисто у дома...ползвам разнообразни препарати, в зависимост от настроението ми :)) Привърженичка съм на Medix, но и Mr Proper не отстъпва по качество ;) Не съм "Монк", но значителна част от свобоното си време го прекарвам в пдредба и дезинфекция :) Да не забравяме, че нашето здраве е зависимо от хигиената, която си "уреждаме"

Delight:
Ползвам стандартните препарати, които се намират по магазините. Не купувам био и еко препарати. Твърде скъпи са и не почистват добре. Но пък в същото време не ползвам и най-силните препарати от сорта на белина. Много силно мирише и трудно се провертява след това.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия