Здравословни проблеми,лечение,превенция > Алтернативна медицина.Хранене,спорт и здраве

Как почиствате дома си?Какво мислите за препаратите за почистване?

<< < (2/6) > >>

ivan_ivanov:

--- Цитат на: Nani в Август 20, 2015, 11:10:53 am ---Чистя всеки ден и използвам препарати, защото само те вършат работа.  Имам колекция, на която могат да завидят някои магазини. Може да са вредни, но пък чистят. Наскоро ме изненада приятно един препарат на Медикс - това чудо сваля котлен камък и дори ръжда от крановете и мивките, а струва 1.70. Виж скъпите препарати против мухъл ме разочароваха - не махат мухъла в ъглите в банята. Ще трябва да се маже с нов пласт латекс. Взех някакъв с йони, който ''дишал''- хммм.
 Тва с оцета го забравете, освен ако не правите туршия.

--- Край на цитат ---
Ще ти бъда благодарен, ако ми кажеш за кой точно става въпрос, че го имам и аз този проблем. :D

Nani:

--- Цитат на: ivan_ivanov в Август 20, 2015, 01:01:11 pm ---Ще ти бъда благодарен, ако ми кажеш за кой точно става въпрос, че го имам и аз този проблем. :D

--- Край на цитат ---

Какво имаш предвид, Латекса с йони ли? Ще погледна опаковката и ще ти кажа. На българска фирма е и струваше 15лв и нещо за 5кг. На опаковката пише ''за детски стаи'' - т.е. безвреден. :)

p.s. Ванка, ето това е: http://www.orgachim.bg/bin/product_documents/1_file.pdf
Пускам ти листовка на производителя, та да имаш по-подробна информация.

Петър Воденчев:
Този Медикс за нищо не става - пробвах да изчистя котлетният камък от ваната и по крановете на топлата вода, но нищо не изчисти. Затова съжалявам, че дадох 2 лева, ще се проклинам до края на дните. Това са най-грешните пари, които съм давал през живота си.  ;D

Nani:
Не става баба ти! :) :) :)
Ти кой знае какво си купил. Мъжка му работа!


Това г-н Воденчев ви трябва, а не някое веро или препарат за килими. Извинявайте за тона и грозните тенджерлъци от моя страна. :)

mouse711:

--- Цитат на: Nani в Август 24, 2015, 05:00:47 pm ---Не става баба ти! :) :) :)
Ти кой знае какво си купил. Мъжка му работа!


Това г-н Воденчев ви трябва, а не някое веро или препарат за килими. Извинявайте за тона и грозните тенджерлъци от моя страна. :)

--- Край на цитат ---

Така съдейки по неговите мнения е взел някое много много обикновенно веро и се мъчи да чисти граффити от стената.
Та точно този медикс ползвам и върши перфектна работа!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия