Автор Тема: На диета съм - тема за съвети и подкрепа  (Прочетена 13177 пъти)

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
В тази тема може да споделяте на каква диета сте и как върви. Да се оплачете или да се похвалите.  ;)
Понякога човек има нужда от насърчаване и подкрепа.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #1 -: Май 21, 2015, 10:01:26 am »
Опитвам се да се храня много здравословно и ям от всичко по малко - малко месо, малко млечни продукти, сирене, зеленчуци, пълнозърнест хляб, плодове...Най-малко се храня вечер, а ако ми застържи стомаха, тогава хапвам плодове. Като цяло никога не ям гризки, соленки, чипсове, сладкиши или разни други подобни, но ям почти всеки ден по малко шоколад...Имам си идеология в храненето - гледам всичко да е много просто и действа. На 177 сантиметра съм 67 килограма и усещам страшно много енергия...

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #2 -: Юли 23, 2015, 12:44:24 am »
Каквато и диета да спазвате без спорт нищо не се случва  ;)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #3 -: Юли 30, 2015, 12:48:06 pm »
Според мен тези диети са безсмислени - трябва човек да си създаде горе долу някакви правила за хранене и да се придържа към тях постоянно. :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #4 -: Юли 30, 2015, 09:35:39 pm »
Според мен тези диети са безсмислени - трябва човек да си създаде горе долу някакви правила за хранене и да се придържа към тях постоянно. :)

Ако това беше толкова лесно приложимо, хората нямаше да напълняват и нямаше изобщо да говорим за диети. Правилата се нарушват, храната е вкусна, всеки обича сладкиши и всеки понякога му отпуска края, но някои щастливци просто не пълнеят и дават мъдри съвети с лека ръка. :)

Единственият съвет, който мога да дам на спазващите диета е: Не се насилвайте, не се самобичувайте и действайте с малки стъпки, поставяйки си лесно постижими цели, поне в началото. С времето и при първите положителни резултати ще се амбицирате и всичко ще става с лекота. При издънка не правете драми, а просто се върнете към режима на хранене - хора сме и сме роби на пороците си. Това не значи, че няма да успеем. :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #5 -: Август 13, 2015, 10:03:57 am »
Аз мога да ви препоръчам една  много добра диета

Име:  " Зърнена "

Принцип: Както името казва това е цялата диета, каквото зърнеш това ядеш и така само гледаш да не прекаляваш :)

За по-добър резултат: Препоръчвам да гледате 24китчън за повече идеи :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #6 -: Август 13, 2015, 11:49:36 am »
Аз мога да ви препоръчам една  много добра диета

Име:  " Зърнена "

Принцип: Както името казва това е цялата диета, каквото зърнеш това ядеш и така само гледаш да не прекаляваш :)

За по-добър резултат: Препоръчвам да гледате 24китчън за повече идеи :)

Този пост е грозен опит за саботаж на диетата. Не го слушайте! :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #7 -: Август 13, 2015, 01:44:44 pm »
Аз мога да ви препоръчам една  много добра диета

Име:  " Зърнена "

Принцип: Както името казва това е цялата диета, каквото зърнеш това ядеш и така само гледаш да не прекаляваш :)

За по-добър резултат: Препоръчвам да гледате 24китчън за повече идеи :)

Този пост е грозен опит за саботаж на диетата. Не го слушайте! :)

Няма такива работи! КАК МОЖЕ ДА СИ ГИ ПОМИСЛИТЕ?
Моя милост е на тази диета и сваля килограми без проблеми, но главно гледа малко яде и спортува поне по 30 минути на ден ... иначе няма как!

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #8 -: Август 17, 2015, 05:30:48 pm »
Просто трябва да издържиш 21 дни за да може да го превърнеш в навик, а допълнително 3-4 месеца ще ти трябват за да премахнеш лошите навици ( тортички , пстички, коли-моли и етц. )

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #9 -: Август 17, 2015, 05:46:55 pm »
Добавете и тези съвети от мен към диетата си и тя ще е успешна:
Аз гледам да не съм строга със себе си
Поставете си постижима цел но не за месец или 2, а за по-дълъг период 6-8-12 месеца или нещо от сорта :)
Много е важно да разнообразявате диетата си,защото това може да се обърне срещу вас иначе и да искате нездравословни храни
Яжте си в къщи направена от вас храна
Не яжте джънк фоод

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: На диета съм - тема за съвети и подкрепа
« Отговор #10 -: Август 18, 2015, 05:54:24 pm »
Добавете и тези съвети от мен към диетата си и тя ще е успешна:
Аз гледам да не съм строга със себе си
Поставете си постижима цел но не за месец или 2, а за по-дълъг период 6-8-12 месеца или нещо от сорта :)
Много е важно да разнообразявате диетата си,защото това може да се обърне срещу вас иначе и да искате нездравословни храни
Яжте си в къщи направена от вас храна
Не яжте джънк фоод

Най-точните неща който трябва да се кажат, няма по-верни неща. Но главното е ако искаш ще отслабнеш ако не пак ще си ядеш тортичките.