Автор Тема: Страдате ли от алергии?  (Прочетена 8979 пъти)

Fiore

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Страдате ли от алергии?
« -: Май 27, 2015, 01:40:15 am »
Страдате ли от някакви алергии и какви са те? Успявате ли да ги контролирате? Намирате ли някакво адекватно лечение?

Plamen Popov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #1 -: Май 27, 2015, 12:59:59 pm »
Имам брутална сенна хрема от края на април, началото на май до септември направо съм дроп сутрин. Странното е, че алергия имам само в града, отида ли на планина или море нямам, но в градовете от тия пестициди се побърквам. Почти нищо не ми помага и чесно казано си я търпя малко или много.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #2 -: Юни 13, 2015, 12:30:41 pm »
Ами аз не страдам, може би, защото съм израснал в по-малък град и там хигиената не е била чак толкова добра, колкото в големите.

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #3 -: Август 14, 2015, 11:42:24 am »
Ами аз не страдам, може би, защото съм израснал в по-малък град и там хигиената не е била чак толкова добра, колкото в големите.

И аз като теб нямам алергии най-вероятно по тази причина но им нещо като алергия. " алергия към идеоти ". За съжаление те се намират по много в по-малките градове и е лесно да придобиеш резистентност към тях!

dalex1

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 52
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #4 -: Август 18, 2015, 04:42:37 pm »
Нямам никакви алергени към нищо и никого поне за сега . Като малък имах позната която има алергия към  цвета на тополите и когато цветовете почваха да се носят във въздуха просто излизаше по рядко.

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #5 -: Август 24, 2015, 05:55:27 pm »
Аз съм много радостен , че   нямам  никакви алергии , но имам приятели които имат , всяка алергия си има своите лекарства.

Патенце

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #6 -: Септември 04, 2015, 05:05:36 pm »
Аз лично страдам от алергия към пчели и много ме е страх да излизам на разходка из парковете защото едвам не умрях когато разбрах за алергията понеже ме ужили и доста бурно реагирах та много ме изплаши и сега имам страх

Йоанка

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Страдате ли от алергии?
« Отговор #7 -: Септември 05, 2015, 03:21:54 pm »
Лично моята алергия е към никел. Много се обривах от евтини бижута и се оказа, че никела в тях ми причинява тези сърбежи