Анкета

Има ли значение размера на члена?

Да
6 (60%)
Не
4 (40%)

Общ брой гласове: 10

Гласуването приключено: Юли 14, 2016, 02:17:57 pm

Автор Тема: Има ли значение размера на члена  (Прочетена 63379 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #45 -: Юли 22, 2015, 12:47:11 pm »
Момичета с тия Belly dancing (Кълки dancing ) мезагубихте напълно. ще си седя като път и ще се надявам размера да се окаже достатъчен

И аз се предадох...от размера на пениса - стигнахме до мятане на задници :D :D

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #46 -: Юли 22, 2015, 01:50:50 pm »
А сори ама не си падам по Belly dancing >:( ,не ме слагайте в кюпа  :P

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #47 -: Юли 22, 2015, 03:29:45 pm »
А сори ама не си падам по Belly dancing >:( ,не ме слагайте в кюпа  :P
И аз съм против ориенталските танци, но исках да визуализирам движенията, та момчетата да разберат как да се въртят, сучат и мятат по време на секс. Вербалните/епистоларни обяснения не помогнаха и реших да използвам нагледни примери.

Размерът ще изгуби своето очарование при статичност, така че леко разчупване няма да ви се отрази зле, пичове. :)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #48 -: Юли 22, 2015, 04:08:39 pm »
Момичета с тия Belly dancing (Кълки dancing ) мезагубихте напълно. ще си седя като път и ще се надявам размера да се окаже достатъчен

И аз се предадох...от размера на пениса - стигнахме до мятане на задници :D :D


Ми то в зависимост от въртенето на задника се променя и размера на пениса  ;) 8) Така че темите са свързани  :P :P ;D

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #49 -: Юли 22, 2015, 09:23:07 pm »
И това пак не отговори на въпроса ми.
Някъде има ли черно на бяло как трябва да се мятаме и да го сучем? :D

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #50 -: Юли 22, 2015, 10:13:47 pm »
Ми то ако не си ти идва от вътре ,кво и да ти се покаже няма да го научиш  ;D ;D ;D ;D

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #51 -: Юли 23, 2015, 08:05:53 am »
Мисля че тези помпи за уголемяване на пенис може и да са опасни. Не знам дали е така, ама нещо ми казва, че човек по-добре да се въздържа от подобни експерименти :)

Чувала съм за изкривяване при прекомерно напомпване, въпреки че вече има нови модели, които обещават да не го правят. ;)

Хората винаги ще търсят начин да коригират някой свой дефект и следователно, винаги ще има предлагане на различни възможности за целта. Важното е ако не е ефективно, то поне да е безопасно.

Аз преди години направих ужасен бронхоспазъм, вследствие алергична реакция от един гел за уголемяване на бюста. :) Бюстът ми не се уголеми, но за малко щях да ритна камбаната, така че - умната. :)

Лелее... страшна работа... човек трябва да внимава, че виж какви работи стават  :o

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #52 -: Юли 23, 2015, 01:10:58 pm »
Аз преди години направих ужасен бронхоспазъм, вследствие алергична реакция от един гел за уголемяване на бюста. :) Бюстът ми не се уголеми, но за малко щях да ритна камбаната, така че - умната. :)

Лелее... страшна работа... човек трябва да внимава, че виж какви работи стават  :o
[/quote]

Нали? Най-смешното беше, че изпих един куп антибиотици, които не помагаха, понеже дж.пи-то изобщо не допусна, че е алергична реакция. Реши, че е пневмония и почна да ме тъпче и боде с инжекции, докато накрая реши да ме прати на снимка. Сама открих, че е от гела за бюст. :)

Чувала съм за идиоти, които си инжектират парафин в пениса, за да го уголемят, а това води до некроза и... следователно - ампутация. Наистина размера има значение, явно. И то повече за мъжете. :)

Мира

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #53 -: Юли 23, 2015, 04:20:59 pm »
Ето за това човек не трябва да променя тялото си освен ако става дума за спорт  ,защото последиците при намесата може да са фатални  8)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #54 -: Юли 23, 2015, 08:56:13 pm »
Каквото дал Бог такова сега, няма да нахалстваме :D

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #55 -: Юли 24, 2015, 08:02:27 am »
Аз преди години направих ужасен бронхоспазъм, вследствие алергична реакция от един гел за уголемяване на бюста. :) Бюстът ми не се уголеми, но за малко щях да ритна камбаната, така че - умната. :)

Лелее... страшна работа... човек трябва да внимава, че виж какви работи стават  :o

Нали? Най-смешното беше, че изпих един куп антибиотици, които не помагаха, понеже дж.пи-то изобщо не допусна, че е алергична реакция. Реши, че е пневмония и почна да ме тъпче и боде с инжекции, докато накрая реши да ме прати на снимка. Сама открих, че е от гела за бюст. :)

Чувала съм за идиоти, които си инжектират парафин в пениса, за да го уголемят, а това води до некроза и... следователно - ампутация. Наистина размера има значение, явно. И то повече за мъжете. :)
[/quote]

Ами това, че размера е по-важен за нас мъжете може и да е вярно, защото има жени със страхотни гърди, които се оплакват, че не са им достатъчно големи. Те самите не осъзнават, че понякога могат да бъдат адски секси дори и с по-малки гърди. Често пъти формата на гърдите играе по-важна роля от големината им. Просто може да са готини и да не можеш да обясниш логически защо :). А това за парафина е много гадно - чакаш да ти стане по-голям, а те те да вземат да го ампутират.  :D  Както каза Ванката - да не нахалстваме :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #56 -: Юли 31, 2015, 11:36:58 am »

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #57 -: Юли 31, 2015, 12:31:25 pm »

Силно :D :D :D аххахахахахахахах

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #58 -: Август 01, 2015, 09:28:10 am »
При всички случаи е загубила доста  ;D ;D

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Има ли значение размера на члена
« Отговор #59 -: Август 01, 2015, 06:37:15 pm »
Четох наскоро, че външният вид на пениса има по-голямо значение от размера. Какво мислят дамите по този въпрос? :)