Автор Тема: Коя възраст е най-подходяща за започване на сексуален живот?  (Прочетена 35437 пъти)

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Е ако стане бебе, може пък и да е за добро. Понякога е по-добре по-рано, отколкото прекалено късно. Щом природата позволява да се зачене бебе, значи изобщо не е рано. ;)

Ванка, така разсъждава и 90% от ромското население.

Започвайте, когато искате, но не раждайте преди да сте готови да бъдете родители. Има контрацепция... ако някой не знае.:)

Те мислят на принципа
"Живееш какво си живееш пък после ставаш на 12 и идват проблемите, жена, деца пък и пари трябват "

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Те мислят на принципа
"Живееш какво си живееш пък после ставаш на 12 и идват проблемите, жена, деца пък и пари трябват "
И живота свърши! На 20 идват внуците и те така... :)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Ужас... :(

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Няма подходяща възраст, зависи от момента и човека насреща.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Няма подходяща възраст, зависи от момента и човека насреща.

С грешния човек всеки момент е неподходящ :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Няма подходяща възраст, зависи от момента и човека насреща.

С грешния човек всеки момент е неподходящ :)
Именно.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Сватбата - така никой с нищо няма да сравнява и удоволствието от секса ще е пълно...

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Сватбата - така никой с нищо няма да сравнява и удоволствието от секса ще е пълно...
То колко хора правят сватба в днешно време, та камо ли да я дочакат... ;)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Сватбата - така никой с нищо няма да сравнява и удоволствието от секса ще е пълно...
Много погрешно схващане!
Сексът е хубав, когато между двама души има химия. На теория двама души може да перфектно съвместими, но на практика да се окаже, че не могат да си доставят никакво удоволствие и не става дума за техника, размери и умения - просто с някой ти е хубаво, а с друг не.
Как може да се ожениш за някой, без да знаеш дали ще ти бъде хубаво с него в леглото? Как ще градиш всичко останало ако сексът липсва или е лош?

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Наскоро четох статия, в която пишеше, че много двойки изобщо не правят секс в първата брачна нощ, защото са много изморени и дори малко стресирани от големия ден :)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Наскоро четох статия, в която пишеше, че много двойки изобщо не правят секс в първата брачна нощ, защото са много изморени и дори малко стресирани от големия ден :)

А вероятно и защото вече се чувстват обвързани с договор, който ги задължава да го правят?
Бракът е най-големият убиец на любовта и сексуалното привличане. Двойките, които живеят без брак остават много по-дълго време заедно от тези с подписа.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Наскоро четох статия, в която пишеше, че много двойки изобщо не правят секс в първата брачна нощ, защото са много изморени и дори малко стресирани от големия ден :)

А вероятно и защото вече се чувстват обвързани с договор, който ги задължава да го правят?
Бракът е най-големият убиец на любовта и сексуалното привличане. Двойките, които живеят без брак остават много по-дълго време заедно от тези с подписа.
За мен ключът към успешния брак е компромиса, защото е важно да има с кого да остареете заедно. :)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
За мен ключът към успешния брак е компромиса, защото е важно да има с кого да остареете заедно. :)

Бла, бла, бла. Гаранция няма в нищо, най-малко пък, че като правиш компромиси ще остарееш заедно с някой друг. Обикновено точно на прага на старостта един от двамата си отива и тогава пак остаряваш сам, като куче.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
За мен ключът към успешния брак е компромиса, защото е важно да има с кого да остареете заедно. :)

Бла, бла, бла. Гаранция няма в нищо, най-малко пък, че като правиш компромиси ще остарееш заедно с някой друг. Обикновено точно на прага на старостта един от двамата си отива и тогава пак остаряваш сам, като куче.
Макар че това за самотата е мит, човек трябва да си е самодостатъчен, ето например Лили Иванова как е сама и на толкова години още продължава да пее и да е актуална.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Аз съм за сватбите и компромисите. Съгласна съм напълно с Петър Воденчев. :)