Автор Тема: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !  (Прочетена 104363 пъти)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #120 -: Декември 16, 2015, 10:14:07 pm »
Чак ми стана жал, че толкова те тормозят събитията в Саудитска Арабия, мили ми Херку. Недей така, че ми почерняш искрената радост. И как можеш изобщо да цитираш тия глупости от апостол еди кой си...? Пинокио има по-мъдри мисли от измислените библейски приказни герои, пък за мечо Пух да не говорим!

Не е редно да се делим по полов признак и да принизяваме едните, за да се почувстват другите по-високо, приятелю! Ние всички сме човеци, а това, че нашият език е беден и се налага уточнение за човек от кой пол става въпрос си е наша грешка, не на силата, която ни е създала.
Фактът, че сме еднакво ценни, като личности и душевност се доказва от прераждането на душите. В едно прераждане сме мъже, но в следващото може да изберем или да ни бъде наложено да сме жени. Много искам да те срещна, като жена в следващия ти живот, миличък мой алфа-мъжкарю. Сегашното ти високомерие (в мисленето) непременно ще бъде наказано и в следващия живот може да ти се наложи да се бориш за правото си да гласуваш и да доказваш, че не си добитък на мъжа си. ;)

Много интересни стихчета и спомени споделяш. Не ме натъжи - интересно ми беше. И се сетих, че сигурно вече подготвяте с твоята ВИГ коледно-новогодишните си изяви? Сигурно сте затрупани от ангажименти?

Като сподели за съпружеските си неволи се сетих, че уж си доминантен тип, но се оказва, че и у вас командир е жената. Виж колко власт имат жените с един черпак и малко природни дадености, а ти за едно право на глас си се закъхарил, все едно това има кой знае какво значение. :)

Ах, Херку - много ме засрамваш, като споделяш колко съм ти липсвала миналата седмица! И ти ми липсваше, но мъдрите са казали: Първо работата, после удоволствията! :) Сигурна съм, че и ти спазваш това правило или поне го съчетаваш, като опъваш секретарката на бюрото. ;)

Благодаря за подрава ти!
Поздравче и от мен: https://www.youtube.com/watch?v=sMqNFAU0tOw

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #121 -: Декември 17, 2015, 05:08:22 pm »
Здрасти Миме! Така си е. Тормозят ме събитията в Саудитска арабия, по света и у нас. Чак не мога да повярвам значи! Сега и правосъден министър при нас пак жена??? Ама не може така бе!?!?!? Те тези жени вече срам нямат! Може ли такова нещо? Че то както е тръгнало, цялата власт ще завземат. :o :o Край! вече ще се разбунтувам! >:( Това на нищо не прилича. >:(  Ще се преселя в Саудитска Арабия, и там ще ям жени.  ;D  Пък за Апостол Павел имало документирани събития, и той е предал Божията воля на човеците, които в същност са мъжете, а жените са по природа грешници, и не може да се наредят до мъжете, които се явяват по-висш пол, в природната йерархия. Пък виж сега какво става при нас? Жена ще е правосъден министър, полицията е с женски министър, има още 6 жени министри!!! Я сега ми отговори! Това на какво прилича?  >:(  Оказва се, че сме големи безбожници и не почитаме Господа-Бога! Няма нужда да се принизява единият пол, защото той (женският) стои по-долу.

Цитат
Не е редно да се делим по полов признак и да принизяваме едните, за да се почувстват другите по-високо, приятелю! Ние всички сме човеци, а това, че нашият език е беден и се налага уточнение за човек от кой пол става въпрос си е наша грешка, не на силата, която ни е създала.
Фактът, че сме еднакво ценни, като личности и душевност се доказва от прераждането на душите. В едно прераждане сме мъже, но в следващото може да изберем или да ни бъде наложено да сме жени. Много искам да те срещна, като жена в следващия ти живот, миличък мой алфа-мъжкарю. Сегашното ти високомерие (в мисленето) непременно ще бъде наказано и в следващия живот може да ти се наложи да се бориш за правото си да гласуваш и да доказваш, че не си добитък на мъжа си. ;)

Аууу.......направо тръпки ме побиха!!! Чак стомахът ми се сви! Че аз какво лошо съм сторил бе Миме? Чак такава зла участ, да се преродя в жена не заслужавам. Пък и никъде не съм казвал че жените са точно равни да добитъка, в случая, крави, кози или овце.  :o Винаги съм твърдял, че са мааааалко по високо от този добитък. Защото добитъкът се коли за храна, а я заколи една жена да я изядеш и тогава ще се разбере сигурно, че месото и е кисело, защото жените са си проклети, и на това може би се дължи лошият кисел вкус на месото им. Ще трябва да попитам някой от Саудитска Арабия, какъв вкус има месото на техните жени? ;D Не знам в Афганистан дали ядат жените, но май още не им е разрешено. Като се ометат американците, талибаните сигурно ще узаконят тази мярка за безопасност от феминизъм. Жените проповядващи феминизъм да бъдат изядени публично. Четох за друг талибанин, чеченски лидер. Той е по снисходителен. Ето виж.

http://fakti.bg/world/144001-chechenskiat-lider-prizova-majete-da-zakluchat-jenite-si

"„Заключете ги, не ги пускайте навън и няма да правят глупости онлайн“, заяви
38-годишният мюсюлманин.
"Честта на семейството е най-важното, няма да позволим на никого да я засегне. Не пишете в WhatsApp. Мъже, накарайте жените си да спрат с това приложение”, отбеляза той."

А, сега де? Пък казваш че аз съм лош, и трябва да се преродя в жена??! Ужас! Не заслужавам това наказание. ;D

Тази година може да ни се размине изявата с ВИГ. Няма го барабаниста, а ако дойде за коледа, не знам дали ще имаме време да репетираме с участниците в програмата. Може да им се наложи да ползват диско-водещ.

Цитат
Като сподели за съпружеските си неволи се сетих, че уж си доминантен тип, но се оказва, че и у вас командир е жената. Виж колко власт имат жените с един черпак и малко природни дадености, а ти за едно право на глас си се закъхарил, все едно това има кой знае какво значение. :)

Ах, Херку - много ме засрамваш, като споделяш колко съм ти липсвала миналата седмица! И ти ми липсваше, но мъдрите са казали: Първо работата, после удоволствията! :) Сигурна съм, че и ти спазваш това правило или поне го съчетаваш, като опъваш секретарката на бюрото. ;)

Абе тя жената е командир у нас, само когато нещо съм сгафил. Е, и аз се съобразявам с нея, ама аз си определям условията. Пък това със секретарката ........сакън! Ако такова нещо направя и се разчуе, край с мен. Сигурно ще ме убие с дъската за месо, докато спя в леглото. За това във фирмата съм взел само мъже. Дори и счетоводителят ми е мъж.
До скоро Миме и приятен ден!
https://www.youtube.com/watch?v=omCA2RN9x4I
« Последна редакция: Декември 17, 2015, 08:47:55 pm от herkules 3 »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #122 -: Декември 17, 2015, 10:22:04 pm »
Днес видях във вестника поредната новина от Саудитска Арабия, Херку - мъж с неохота се развел с жена си, понеже я хванали да целува камилата. Е, в основата на цялата драма стои свекървата, която натопила бедната снаха и принудила сина си да предприеме нежеланата стъпка, но... факт - в една държава с дивашки порядки се случват такива неща. Жената казала, че целунала камилата, понеже носела добри приходи на семейството, ама... подробности! :)

Добре сме си ние, щом жените настъпват яко във властта. Друг е въпросът, че ги слагат на поста на партиен принцип, а не според тяхната компетентност, но то е така и с мъжете министри, като се замислиш.

Виждаш ли, Херку, колко страшно става, като не научиш уроците от това съществуване? В следващото ги научаваш по трудния начин, а именно - като се родиш жена. Колко пъти ти повтарям, че трябва да се обичаме и уважаваме взаимно (всички хора - не само ние двамата), а не да се делим и да се опитваме да доминираме един над друг. Целта на това изпитание е да открием душите си - собствените и тези на другите хора. Всяко насилие е вредно и то повече за нас, отколкото за тези, върху които издевателстваме с думи и дела.
Ако се преродиш в жена ще разбереш, че си мислил погрешно. :)

Аз със сигурност съм безбожник, поне що се отнася до сляпото следване на религиозни небивалици. Ако има религия, която да отговаря на моя мироглед, то това е будизмът, понеже е най-толерантната доктрина и не случайно е единствената религия, която привлича нови последователи, докато християнството се радва на огромен отлив с всяка следваща година.

А мюсюлманските проповедници трябва да ги заточат в Диар Бекир всичките и да не видят жени до края на живота си. Нищо повече - само пълно лишение от женско присъствие. Това ще им бъде най-доброто наказание.
Жалко за групата ти и липсата на ангажименти, но пък така ще си бъдеш у дома със семейството.

Много е забавно как жена ти ти е взела страха, Херку. Значи с дъската за месо, докато спиш, а? Страшничко! То и без това не е добре да си вадиш други неща там, където си вадиш хляба, така че - прав си. :)

Отново благодаря за поздравчето. Много творчески и лични успехи и на теб и лека нощ, понеже пиша вечер. :)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #123 -: Декември 18, 2015, 01:40:50 pm »
Хах!!! Миме! Пак ме изпревари и ме изненада. Виждаш ли как се отнасят с жените си хората по света? А, ние християнските мъже, колко сме благородни само и разрешихме толкова много волности на жените, и те взеха че се качиха на главите ни, и най-нагло се разпореждат с физическата ни сила и ум! Тъкмо мислех днес да ти посоча тази случка с жената и целунатата камила, и ти ме изпревари. И, забележи!? Искат да я изгонят защото не ражда момче, а камилата е само предлог. При нас може да мислим, че това е държава с дивашки порядки, а те мислят за нас че сме простаци, щом сме разрешили на жените да командват мъже. И, с това са съгласни и жените им. ;D

Цитат
Добре сме си ние, щом жените настъпват яко във властта. Друг е въпросът, че ги слагат на поста на партиен принцип, а не според тяхната компетентност, но то е така и с мъжете министри, като се замислиш
[/b]

Някога се следваше линията на партията, която беше една. Сега се следва линията на Брюксел от всички партии, а главният разпоредител е САЩ. Целта е жените да завземат властта, за да се смачкат мъжете, защото компетентни жени няма, има послушни жени, самозабравящи  се опиянени от властта. Мъжете пък ще ги скъсват от бой, защото знаят за превъзходството си и няма да им се подчиняват, а насилствено ще ги подчиняват. И така войната между половете няма да спре, докато хр. свят не изчезне напълно. С нахлуването на исляма в Европа, краят на филма за матриархата се вижда вече. :D Правилно си преценила, че християнската религия се радва на отлив, защото в основата си величае жената, вместо да я сложи на място, три нива по-долу от мъжа, както е при другите най-разпространени религии. В индия жената не струва дори колкото куче, ако кучето е от добра порода. Там е на 7-мо място в семейната йерархия. Хайде сега отговори ми! Как така в целия свят жената не струва почти нищо, и е собственост на мъжа, а само ние християните се извъдихме големи женолюбци, и и разрешихме волности, които по природа не и се полагат? 21 век ще се запомни с най-много войни жестокости, и то откакто и жените се пънат да управляват. Казват че всяко ново е по-добро от старото. Аз не съм много сигурен. Ако жените продължават с наглото си поведение чашата на търпение и при останалите мъже, които ги подкрепят ще прелее. Дано не се стигне до положение в което на мъжете ще им се наложи физически да унищожат голяма част от жените, защото всичко е възможно. Другият вариянт е да оставят това да направят мюсюлманите, като не се намесват, когато започнат да ги избиват с камъни или да ги колят масово за поругана мъжка чест. ;D  Миме замисли се! Ние с теб сега се шегуваме, но не можеш да отречеш, че това което говоря не е възможно да се случи. Това го мисля по екстраполация, на база случващото се по света. Аз имам две дъщери, и ме е страх, че нещата никак не отиват на добре, за това мразя феминизма, който ще убие жените, а не мъжете.

Цитат
Виждаш ли, Херку, колко страшно става, като не научиш уроците от това съществуване? В следващото ги научаваш по трудния начин, а именно - като се родиш жена. Колко пъти ти повтарям, че трябва да се обичаме и уважаваме взаимно (всички хора - не само ние двамата), а не да се делим и да се опитваме да доминираме един над друг. Целта на това изпитание е да открием душите си - собствените и тези на другите хора. Всяко насилие е вредно и то повече за нас, отколкото за тези, върху които издевателстваме с думи и дела.
Ако се преродиш в жена ще разбереш, че си мислил погрешно. :)

Отново съм объркан, и не знам какво да мисля? Миме, аз теб вече те обичам и не желая никога нищо лошо да ти се случи, но как ще направят това и останалите? Че тя феминистичната идея породи тази омраза и тиха война между половете, като разделението и омразата е основната и цел. Няма как две различни мнения (женско и мъжко) по даден въпрос да се приложат за изпълнение. Единият трябва да отстъпи. И правилно е винаги да отстъпи по-слабия. Законът на джунглата винаги ще действа, защото животът на земята еволюира  и се подчинява на него. Защо не разберете, че жена не може да доминира над мъж, освен ако той не и разреши , а това е вече мазохизъм и е болестно състояние на някои мъже. Промиването на мозъци относно половото равенство още от детската градина не дава резултати. Ефектът е отрицателен. Като пораснат момчетата усещат превъзходството си на подсъзнателно ниво и се чувстват унизени, а момичетата се опитват да се налагат, защото си мислят че като могат да раждат ще поставят условия и всичко им е позволено. И така след сблъсъци момчетата-мъже пребиват момичетата-жени и се стига до днешното насилие над жените, което е феноменът на 21 век. Няма как двата пола да са равноправни, защото крайният резултат винаги е едно решение, и то е на по-силния. За да са равноправни, трябва всички мъже или по-голямата част от тях да се съгласят доброволно, а това никога не може да стане, защото ще е безумно решение. Казваш, че трябва да се обичаме и уважаваме взаимно! Е, сега според теб кога това е така? В миналото през патриархата, или сега при либерастията? 

Миме, това с преражданията сериозно ли то мислиш? Защото като те чета и ме обзема страх. Чувствам се виновен за нещо, но не знам какво! Не вярвам да е заради убежденията ми. Как така ще се прераждам в жена??? Не съм стори никому зло, за да ми наложат такова наказание. Аз съм човек на техниката и окултното ми е непознато. Там съм пълен невежа и като те чета наистина испитвам малко страх. Смятам че няма прераждания, но не съм много сигурен.

Цитат
А мюсюлманските проповедници трябва да ги заточат в Диар Бекир всичките и да не видят жени до края на живота си. Нищо повече - само пълно лишение от женско присъствие. Това ще им бъде най-доброто наказание.

Няма как да стане Миме, няма да могат да ги съберат там, а и още се роят като мишките. Пък и кой ще ги затвори? Жените ли? Те смятат жените за много мръсно нещо, и че е тяхно производство, с което могат да разполагат като вещ. Мислят че вместо съвършен мъж, са си произвели недовършен мъж, който е срам за семейството. За това момичетата които си раждат смятат за боклук. Имаше един филм комедия, в който на мюсюлманин му се беше родило момиче в хр. болница, и след като му го връчиха, той попита къде е кофата за боклук. В джамиите и в свещените ислямски храмове жени не се допускат, за да не омърсят пространството там. Знаеш го нали? При нас имаме такова място само за мъже. Атон. В това царство на мъжете, жени не се допускат от повече от 1 000 години та чак и до днес. Аз съм ходил там. Нямаш представа какво чувство те обзема. Все едно влизаш в друг свят, където всички грижи и несгоди изчезват. Там освен от женско присъствие, мъжете са лишени и от хаоса на технологичния свят, а това не е наказание а блаженство.

С групата може и да учасваме, ако до няколко дни се върне барабаниста, иначе няма да можем да сме в синхрон с програмата, а това е много важно. Кай знае. Всяко зло по някога е за добро. Ще си бъдем при семействата за Нова година, а това си е семеен празник.

Цитат
Много е забавно как жена ти ти е взела страха, Херку. Значи с дъската за месо, докато спиш, а? Страшничко! То и без това не е добре да си вадиш други неща там, където си вадиш хляба, така че - прав си. :)

Абе тя веднъж го беше казала на шега (имахме гости, нейни съученички) че само да разбере че и изневерявам, ще ме убие както спя, с дъската за месо. Шега шега, ама аз бая се позамислих, че и ме хвана малко шубе. Директно спрях с комплиментите за съученичките и. А, за другото , има стара поговорка отнасяща се само за мъжете. Не си вади х**, там където си вадиш хляба. ;D
Сега като ти пиша, слушам и гледам ей това.
https://www.youtube.com/watch?v=Z10VRscYHeg

уаууу....и това Every night...... Да му мисли жената, като се прибера довечера.
До скоро Миме и приятен ден!



Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #124 -: Декември 18, 2015, 06:05:40 pm »
Виж какво видях, сърфирайки бързо из фейсбука, Херку: https://www.facebook.com/241339166009078/photos/a.241381129338215.1073741829.241339166009078/399254430217550/?type=3&theater

Ти сигурно ще му се зарадваш, но за мен това си е тъжно, откъдето и да го погледнеш.
Другото, което дискутирахме преди време - безбрачието и свободолюбието на някои жени (аз включително) - снощи гледах най-тъпия филм на света (чак се чудя как Колин Фарел и Рейчъл Уайз са се навили да участват), та в тоя тъп филм действието се развиваше в близкото бъдеще, когато ще бъде задължително да имаш партньор. Сюжетът разказваше за един хотел, в който хората отиваха, след като овдовеят или се разделят с половинките си, за да си намерят нов партньор и ако не успееха в рамките на 45 дни биваха превръщани в животни (по избор). Колин Фарел не успя и за да не го превърнат в животно избяга в едни гори, където се криеха други избягали самотници, понеже властите ги преследваха. Там пък (в гората) беше абсолютно забранено да имаш половинка и всяка интимност (дори флирт) се наказваше жестоко. Именно там Колин се залюби с Рейчъл Уайз и трябваше да се крият и бяха наказани.... Абе изобщо... Това имам предвид, мили ми приятелю - свят с ограничения, задължения и забрани не е нормален свят. Аз съм за пълна свобода и равноправие и ще се боря за това, докато дишам! :)

Монасите на Атон са педали - всички до един, така че не ми ги давай за пример. :) Не съм хомофоб, но мразя когато най-покварените се правят на светци.
Християнската религия е остаряла и непотребна, защото се опитва да налага стереотипи, които са далеч от съвременните виждания на хората. Ислямът още върви сред диваците и единствената нормална и човечна доктрина си остава будизмът. Не се плаши от прераждането - и техничарите минават през него. ;) Нали не мислиш, че изживяното тук няма абсолютно никакво значение???

Мерси за поздравчето!
Ползвай жената внимателно - все пак не е за еднократна употреба! :)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #125 -: Декември 18, 2015, 09:35:08 pm »
Какви са тези тиради - тук в тази тема.  :D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #126 -: Декември 18, 2015, 10:07:04 pm »
Какви са тези тиради - тук в тази тема.  :D
Сериозни дебати се водят тук г-н Иванов. ;)

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #127 -: Декември 22, 2015, 03:36:04 pm »
Цитат
Виж какво видях, сърфирайки бързо из фейсбука, Херку: https://www.facebook.com/241339166009078/photos/a.241381129338215.1073741829.241339166009078/399254430217550/?type=3&theater

Ти сигурно ще му се зарадваш, но за мен това си е тъжно, откъдето и да го погледнеш.

Здрасти Миме! Защо да е тъжно? Дори е весело, а е и правилно, от където и да го погледнеш. Безбрачието и свободолюбието на някои жени (обикновено феминистките) си е за тяхна сметка. Аз харесвам фантастика, но това не съм го гледал, а и рядко ми остава време.

Цитат
мили ми приятелю - свят с ограничения, задължения и забрани не е нормален свят. Аз съм за пълна свобода и равноправие и ще се боря за това, докато дишам! :)

Ех приятелко!!! Ако аз обичам фантастиката, ти обичаш фантазиите. Кога, и къде е имало пълна свобода и равноправие? Това си е чиста утопия. Пълна илюзия, която няма как да стане на практика. Зависимостта на хора и всичко живо от нещо си, е основен фактор за съществуването на биологичния свят. На този принцип се градят йерархиите и управлението на живота. Задълженията и забраните за хората са формирани при създаването на гражданските закони, които сами по себе си са насилствено ограничение на свободата, а правата са си доста относително понятие. Ето ти пример! Аз имам право да говоря за това, че не желая женско управление, но не мога да се афиширам и да го изразя публично, защото ще ме обявят за сексист и ще измислят предлог за обида, за да се предприеме наказателно преследване към мен, а ако пострадам от това, аз ще трябва да отмъщавам на виновните за злодеянието и ще съм на принципа "зъб за чене" и "око за две". Карбовски е пресен пример за това. Изразявайки уж свободно мнението си, го глобиха с 600 лв. Явно е доста благороден човек, щом остави ненаказани виновните за тази свинщина. Тези от БХК не са безсмъртни, и въобще не са недосегаеми, както и никой жив човек на света. Та като става въпрос за свобода и ограничения, има ли всеки право на мнение което да изразява публично, или няма според теб? Защото тълкуването на различните мнения може да е много различно, и да бъде взето за обида или клевета от някой, който е решил да се прави на интересен.

Цитат
Монасите на Атон са педали - всички до един, така че не ми ги давай за пример. :) Не съм хомофоб, но мразя когато най-покварените се правят на светци.

Тук много грешиш Миме. Нямаш представа колко интелигентни и образовани хора са. Имах възможността да разговарям с един монах от руския манастир. Изуми ме с познанията си по физика, а философията му за изграждането и съществуването на света е уникална. Изобщо не ги виждам да са покварени. По скоро са дали обет за сексуално въздържание, а сигурно голям процент от тях са асексуални. Нямат нищо общо с педалите, или със сексуалните дисфункции.  Има четири вида мъже относно сексуални възможности.

1. искат и могат
2. искат но не могат
3. не искат, но могат
4. нито искат, нито могат

Според теб от кой вид са монасите от Атон?

Цитат
Ползвай жената внимателно - все пак не е за еднократна употреба! :)

Аааа.... в никакъм случай. Тя си ми е за многократна употреба, а за еднократна си има други жени, но и рисковият фактор е на лице. Нали ти обясних? У дома има и опасни инструменти от кухненското оборудване, като дъски за месо. ;D ;D

Цитат
Цитат на: ivan_ivanov в Декември 18, 2015, 09:35:08 pm

    Какви са тези тиради - тук в тази тема.  :D

Сериозни дебати се водят тук г-н Иванов. ;)

Така си е Миме! Дебатите в тази тема са си доста сериозни. Нека да попитаме г-н Иванов, какво мисли по темата? И да даде смислен коментар, щом смята нашия дебат за празнословие.

Весели празници Миме. Специален поздрав за теб, все едно с ВИГ го изпълняваме!
https://www.youtube.com/watch?v=StkLTXIhUYI




« Последна редакция: Декември 23, 2015, 02:18:03 pm от herkules 3 »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #128 -: Декември 28, 2015, 11:54:41 am »
Мили ми Херку, най-после намирам време да ти отговоря - тая празнична суматоха отнема прекалено много време и енергия и като за замислиш - всичко се свежда до едното еденье. :) Признавам, че участвах в приготвянето на трапезата и признавам, че това определено не е моята стихия. Направо съжалявам жените, които трябва да готвят ежедневно - горките!

Съгласна съм с теб, че няма как да има пълно равноправие между хората, но нека поне няма глупави забрани и заповеди. Дребните ограничения се търпят до известна степен, но стигне ли се до лишаване от елементрани права - революцията е неизбежна и така трябва да бъде. Ти говориш за нещо много различно - споделянето на мнение, когато то съдържа обиди и безпочвени нападки е нормално да бъде наказвано и Картоф-ски го е отнесъл много леко, ако питаш мен. Едно е да изразяваш смислена позиция, друго е да използваш просташки тон, с който да се направиш на оригинален... Знам, че няма да се съгласиш, но това е положението.

Питаш ме какви са монасите в Атон? Ами за мен са извратени и точка! :)
Наскоро гледах един филм за педофилските посегателства от страна на католическите свещеници в различни точки на света. Там един психолог го обясни много точно - всеки, който е дал обет за сексуално въздържание е склонен да се отдаде на перверзии, защото насилственото подтискане на един естествен нагон причинява именно това - отклонения от нормата. Православните свещеници, които имат съпруги са може би по-добрият вариант, защото сексът не им е забранен, но тези на Атон ( при цялата им начетеност) са вероятно тежки извратеняци и само техният бог знае какви ги вършат зад дебелите каменни стени на манастирите. Дано няма деца там и извращенията са по взаимно съгласие. :)

Благодаря за поздравчето!
Надявам се, че жена ти е ползвала дъската по предназначение по празниците, но въпреки това, ще се радвам ако не си прекалил с мръвките, защото си ми много мил и не искам да се докараш до някой инфаркт, приятелю!

Хубав ден ти пожелавам и много успешна и щастлива 2016-та от мен.

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #129 -: Януари 04, 2016, 12:42:11 pm »
Здрасти Миме, и за много години! Добре че са тези празници, че да се разсея малко и да се разтоваря психически. За това пък еденьето си остава най-голямото удоволствие след секса. А жените са длъжни да го осигурят в най-различни видове. За това са подчинени на мъжете, и в такива моменти трябва да се доказват в кухнята зад печката, иначе ще последват наказания. У дома три жени ми шетаха и се чувствах като "бей". Доста май прекалих с еденьето ама няма страшно. Само след няколко дни, и всичко ще тръгне по старому.

Цитат
Съгласна съм с теб, че няма как да има пълно равноправие между хората, но нека поне няма глупави забрани и заповеди. Дребните ограничения се търпят до известна степен, но стигне ли се до лишаване от елементрани права - революцията е неизбежна и така трябва да бъде. Ти говориш за нещо много различно - споделянето на мнение, когато то съдържа обиди и безпочвени нападки е нормално да бъде наказвано и Картоф-ски го е отнесъл много леко, ако питаш мен. Едно е да изразяваш смислена позиция, друго е да използваш просташки тон, с който да се направиш на оригинален... Знам, че няма да се съгласиш, но това е положението.

Какво според теб означава "елементарни права"? И, може ли по-слабият пол да направи революция, ако по-силният се консолидира и смаже революцията още в зародиш? Споделянето на мнения, които не се харесват на някого, винаги могат да се изтълкуват като обиди и нападки, а забраната им пък от своя страна противоречи на ПРАВОТО на мнения и гласност. Това означава че няма свобода на изразяване и винаги можеш да попаднеш под ударите на закона, което е парадоксално в западните демокрации и често води до физическа саморазправа с налагащите законова справедливост, и раздаващи правосъдие, гаврещи се с осъдените. Никой до сега не е победил системата, за това всички (освен облагодетелстваните) се борят да я променят, и никога не успяват. Това в същност е положението. "Картов-ски" както го наричаш е жертва на системата, но явно не е борбена личност, щом не си е отмъстил, защото отмъщението е в основата на удоволствието, съпътстващо човечеството и до днес. Който се чувства онеправдан от системата, намира начин да раздаде собствено правосъдие, като използва слабостите и като оръжие. Можеше след като го глобиха 600 лв. да прежали още 100 или 200 и да плати чрез подставено лице на няколко малолетни циганчета, които да причакат адвокатката от БХК и да я пребият, или да и извадят едното око с прашки, а после да избягат. ;D Дори и да ги хванат, като малолетни нищо няма да им направят. А ако процедурата се повтори няколко пъти, тогава от БХК ще се замислят, когато раздават наказания, унижаващи по-силния пол. ;D

Монасите от Атон за теб може да са извратени, но мъжете които са ходили там и са видели живота им, докосвайки се до живата природа остават възхитени. Там няма деца за перверзии, а обитателите на това място имат доста занимания, които ангажират мозъка им. Нагонът за който говориш остава потиснат и не присъства в приоритетите им, като желание или необходимост. По твоите убеждения ще излезе, че висши духовници като Далай Лама също са первезници. По скоро первезно е мисленето в модерния 21 век, където с гнусотията си феминизма има претенции следващият папа и следващият Далай Лама да са задължително жени. Ако мъжете не се осъзнаят и не вземат мерки, то тогава светът какъвто го познаваме ще загине и ислямът ще се възцари по цялата земя, защото единствено той има правилно отношение и подход към женския пол. Феминистката перверзия продължава въпреки насилието над жените- феноменът на 21 век. Бият ги , колят ги, и те пак си държат на своята женска простотия. Равни били и толкоз. :o  Равни ама друг път! ;D Ще станат равни, когато цъфнат налъмите, или когато се преродят в мъже. ;D  В президентските избори на САЩ отново участва Хилари. Такава женска наглост рядко се среща. На миналите избори я отсвириха, а тя пак се натиска. Край няма женското дебелоочие. :o От двете злини (жена или черен), американците предпочетоха по-малката. Сега тая пак драпа за президентския пост. :o Ние като подчинена държава, ще трябва да играем по свирката на ЕС и също да изберем (сложим) жена за президент. Надявам се в скоро време пирамидата ЕС да се разпадне и да се сложи край с женските лигавщини и жените да бъдат дееманципирани, а на мъжете да им е като обица на ухото. Никога повече да не дават право да глас на женския пол. Впрочем ислямизацията на Европа вече е започнала, а в Германия мъже-мюсюлмани бият, изнасилват и колят германки, на които мъжете им вече отказват физически да ги защитават, и оставят съдбата им в ръцете на феми-законите. Сега ще се разбере кой е крив и кой е прав, а шериатската полиция в Германия е вече факт. Ще се види най после, какви са им в действителност правата на жените. Аз не се притеснявам за моите дъщери, защото те си знаят мястото, и никога няма да се слагат наравно с мъжете, което ще ги погуби, а ще си останат жени, които мъжете винаги ще защитават.

Ти сега да не вземеш да се обидиш? Аз теб си те обичам такава каквато си, и ми е много приятно да си спорим и обсъждаме нещата, като всеки защитава тезата си както може. Ние с теб не можем да променим случващото се, а само да екстраполираме (предполагаме) какво би могло да се случи, и понеже настроението е още новогодишно, първият работен ден ще мине като празничен. До скоро Миме и приятен ден!
https://www.youtube.com/watch?v=_YCDAKQQ6Mg 
« Последна редакция: Януари 04, 2016, 07:49:25 pm от herkules 3 »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #130 -: Януари 05, 2016, 04:26:19 pm »
Здравей, мили ми Херку и за много години! Да си ми жив и здрав и все така корав в мнението си за женската еманципация, защото то много ме забавлява. :)

Годината се смени, но мнението ти си остава все същото - жената до печката и това е!
Ми няма как да стане това, защото работата е отдавна изпусната и тепърва няма как колелото на еволюцията да започне да се върти на обратно.
По казуса Картофски: Тук не става дума за свобода на словото, а именно, както си го казал - за свободата на начина, по който се изрязаваш. Има значение дали ще кажеш ''вали сняг'' и дали ще кажеш ''Вали сняг да ти е..... майката'', нали? Та така и Картофски - едно е да изразяваш някаква политическа/социална позиция, друго е да обсъждаш физиологията на опонента, коментирайки менструалния му цикъл. Аз не намирам това за сексистко, а само за ниско и просташко, така че глобата му е тамън и той го знае. Картофски мълчи, не защото е слаб или всеопрощаващ, а защото знае, че се е изложил и всяко по-нататъшно обсъждане на неговата излагация е нежелателна. Пък и бълха ги ухапала родните платени журналисти с 600 лева глоба.;)

Пак говориш за масово насилие над жените и пак ме принуждаваш да ти опонирам по този въпрос. Насилието над жени от страна на техните половинки е драстично намалено, в сравнение с преди около 20-30 години. Такова вече могат да си позволят само поданиците на дивашки племена, каквито са мюсюлманите и някои изостанали балканци.
Истината е, мили ми Херку, че мъж, който си позволява да извърши физическо насилие над жена не е никаъв мъж, а гол охлюв, който не може да се докаже, като личност в нито една сфера от живота. Няма женско престъпление, което да оправдае един мъж да пребие жена, освен ако не се касае за самозащита, но жените обикновено си служим с други средства, за да тероризираме мъжете - цупене, мърморене, натякване, дуднене, сарказъм, но не и физическо насилие. :)

Колкото до монасите и техния обет за целомъдрие - възможно е да си прав, но само на теория. Педофилските посегателства сред католическия клир и масовата педерастия в православната църква доказват на практика, че съм права, но щом те устройва да вярваш в чистотата на религиозните чиновници (те не са нищо повече от това) - няма да ти чупя хатъра, разбира се.

Радвам се, че по празниците си бил обгрижван и най-вече нахранен. Това те е накарало да се почувстваш царя на блатото, а един мъж е най-великодушен и приятен за общуване, когато си мисли, че той командва парада. :)
Мерси за поздравчето, Херку и се пази от подхлъзване в тая снежна пътна обстановка!

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #131 -: Януари 13, 2016, 03:26:23 pm »
Здрасти Миме, и за много години! Извинявай за закъснелия отговор, но ситуацията бе такава, че нямах достатъчно време. Time is money. Права си! Годината вече се смени, но мнението ми си е все същото. Жената трябва да е до печката, че има и много по-лошо. А, то по лошото вече започна да става. Вярно е, че работата отдавна е изпусната, но няма непоправими или невъзможни неща, а тепърва нещата започват да се променят. Всяко зло за добро казват старите хора, а колелото на историята ще се върти напред, като се извлече поука от настоящето, което ще е минало след време. На мъжете трябва да им е за урок, допускането на жени в управлението и изобщо даване правото им на глас. Така че еволюцията няма да спре и жените ще бъдат сложени на място. Това в Кьолн е само началото. Мама Меркел се оплете като пиле в калчища и сега няма как да се измъкне, а и това им е за наказание на германците и европейците, друг път да не избират жена за мъжка работа, защото жените освен за разплод за друго не стават, а еманципираните и за това вече не стават ;D Сега брадатите мъже-чужденци ще покажат на жените какви са им правата. :D По закон имат право да учат бойни изкуства като мъжете и да ходят на курсове по самоотбрана. Но много важно е да научат едно ново бойно изкуство. Казва се "бягай бързо"! ;D Пък и нали вече физическата сила на мъжете не била от значение. ;D Е, това е следствие от феминизма. Сега вече жените наистина ще станат равни, а някои по упорити феминистки със сигурност ще станат направо водоравни. Мъжете които идват в Европа си имат друга култура. Там от където идват, жените струват по-малко от две кози, но тук при нас в Европа кози не се срещат под път и над път, така че жените и толкова не струват за чужденците. ;D Сега мъжете ще наблюдават унижението на жените със скрито задоволство и няма да се намесват, а феми органицациите ще организират женски доброволчески групи от жени-каратистки, за борба с брадатите мъже-чужденци, и за защита на женския пол, понеже мъжкият не желае да ги защитава, тъй като половете са равноправни и равнопоставени, и жените имат право сами да се защитават ;D ;D ;D
http://www.front.bg/world/europe/unizjavat-evropejskite-jeni-a-myjete-mylchat-video2

Как беше новата сентенция за съществуване? Оцелявал не най-силния, а най адаптивния. ;D ;D Сега жените ще трябва да се адаптират към новите условия, които чужденците ще поставят, тъй като чужденците вече са се адаптирали в новата обстановка. ;D

Цитат
По казуса Картофски: Тук не става дума за свобода на словото, а именно, както си го казал - за свободата на начина, по който се изрязаваш. Има значение дали ще кажеш ''вали сняг'' и дали ще кажеш ''Вали сняг да ти е..... майката'', нали? Та така и Картофски - едно е да изразяваш някаква политическа/социална позиция, друго е да обсъждаш физиологията на опонента, коментирайки менструалния му цикъл. Аз не намирам това за сексистко, а само за ниско и просташко, така че глобата му е тамън и той го знае. Картофски мълчи, не защото е слаб или всеопрощаващ, а защото знае, че се е изложил и всяко по-нататъшно обсъждане на неговата излагация е нежелателна. Пък и бълха ги ухапала родните платени журналисти с 600 лева глоба.;)


Е то тогава каква е разликата? И какво значение има начина на изразяване? Говорим за свободата на словото, а не за начина на изразяване. И когато това се отнася за конкретна постъпка, точно начина на изразяване е важен за да се подчертае смисъла на казаното. Едно е да кажеш "вали сняг" с радост и възхищение, а друго е да кажеш "вали сняг да ти е** майката" на някой, който не си е свършил работата, примерно с почистването на пътя, и са се случили много птп-та. Така че "Картовски" много правилно се е изразил към опонента с менструален цикъл, а всеки интелигентен човек знае, че този цикъл смърди ужасно, и е гадно и гнусно нещо, а мястото на опонента не е там, където се намира в момента! ;D А, излагацията не е на "Картовски, а на простащината на мъжете управляващи държавата, които оставят безнаказани действията на феми-организации или женски НПО-та. За това Идването на чужденците в Европа е нормалното противодействие, на неправилното влияние и женска власт в света. Няма безплатен обяд. Безплатно е само сиренцето в капана за мишки, в който днешните наши управници доброволно влизат, заради лакомията си и личното си облагодетелстване.

Цитат
Пак говориш за масово насилие над жените и пак ме принуждаваш да ти опонирам по този въпрос. Насилието над жени от страна на техните половинки е драстично намалено, в сравнение с преди около 20-30 години. Такова вече могат да си позволят само поданиците на дивашки племена, каквито са мюсюлманите и някои изостанали балканци.
    Истината е, мили ми Херку, че мъж, който си позволява да извърши физическо насилие над жена не е никаъв мъж, а гол охлюв, който не може да се докаже, като личност в нито една сфера от живота. Няма женско престъпление, което да оправдае един мъж да пребие жена, освен ако не се касае за самозащита, но жените обикновено си служим с други средства, за да тероризираме мъжете - цупене, мърморене, натякване, дуднене, сарказъм, но не и физическо насилие. :)

Ами Миме не аз говоря за масовото насилие над жените, а фактите. Ако го нямаше в такъв голям размер, многократно по-голям от колкото в миналото, нямаше все за това да тръбят всички медии. Нищо не е намалено в сравнение с патриархата а напротив. Говори се вече за насилието над жените като феномена на 21 век.

http://frognews.bg/news_97958/Evrodeputatat-M-Gabriel-Jenite-gi-biiat-i-u-nas-i-v-Evropa/

малка извадка:
"Ако трябва да направя резюме със сигурност, България като член на ЕС е страна, в която имаме нужда да говорим по темата, за да можем да направим стъпка напред към изкореняването на този изключително непоносим, като съществуване, феномен в 21 век”, добави Мария Габриел." ;)

Това насилие над жените е монопол на чужденците-мюсюлмани, а ние , мъжете в хр. свят го прилагахме, като наказателна мярка срещу женското безразсъдство и наглост на феминизма. Не може мъж да е подчинен на жена, а винаги ще е обратното. Докато това не се проумее веднъж за винаги, насилието ще продължава да нараства, и може да надхвърли над 90% върху жените. Самата женска мисъл за равенство и равнопоставеност с мъжете е престъпление срещу природата, което бива наказвано както виждаш от мъжете, и не е въпрос на това дали мъжете си го позволяват, а е тяхно задължение. И да! Геройство си е да пребиеш жена, позволила си да позори мъжкия облик, при тези извратени феми-закони, целящи унижението на мъжкия пол. И по добре мъжът да е гол "охлюв", който да отстоява мъжката природа, отколкото да е спарушена, вмирисана и гнила мида, която да приглася на други гнусни миди и да позволява съществуването на тази смрад. ;D А, цупене, мърморене, натякване, дуднене, сарказъм и всички женски простотии са много лесно озаптявани, с много ефикасно лекарство, използвано от мъжете. По нашия мачовски (ориенталски) край си имаме поговорка: " На руска кола вратата и на жена устата само с удар се затварят"! ;D А сега както се вижда, а и статистиката го сочи, този  метод (лекарство) се е възприел като много ефикасен срещу феминизма. При мюсюлманите това е нормална профилактика, и за това са имунизирани срещу феминизъм. И при нас нещата ще се оправят ако оцелеем. Както казваш, колелото на историята се върти напред. ;D

Монасите от Атон са уникални с общността си, а и природата е с тях, без значение какво мислят феминистките за тях. Педофилия и педерасщина са насърчавани в западните демокрации, и дори вече узаконени от неолиберастите, заедно с всякакви извратении, една от които е и феминизмът.

Цитат
Радвам се, че по празниците си бил обгрижван и най-вече нахранен. Това те е накарало да се почувстваш царя на блатото, а един мъж е най-великодушен и приятен за общуване, когато си мисли, че той командва парада. :)


Така си е! Бях си царя, а може би и султана на харема, а падишаха ме е удостоил с благоволението си. Хей Миме! Ти да не си ясновидка? Не само че се подхлъзнах, ами паднах и се пребих на еден леден участък пред минимаркета! Бях купил банани, портокали, ананас и литър олио (слънчогледово масло). Всичко това изхвърча и се разпиля по земята и всички хлапетии на растояние около 30 м. ми се смяха. Минаващите на близо не посмяха да ми се смеят, но по лицата им си личеше, че ги напушваше смях, но ги беше страх, че като стана може да ги набия. >:( Още ме болят някои задни части от тялото ми. :'(
Може ли един танц приятелко, не съм толкова лош, колкото си мислиш че съм!!!
https://www.youtube.com/watch?v=lCIy_uVre4E
Хайде приятен ден и до скоро!
« Последна редакция: Януари 13, 2016, 03:34:20 pm от herkules 3 »

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #132 -: Януари 21, 2016, 04:41:08 pm »
Мили ми, мили Херку, толкова съжалявам, че се забавих ужасно с отговора, но и мен работата ме натисна ребрешком и все не остава време за сладки приказки с хубави хора. Пък и предвид дължината на постовете си трябва доста свободно време, за да насмогна... :)
Днес е световният ден на прегръдката, затова първо - прегръдка, пък после и малко дебати. Казвам ''малко'', защото отново няма време за повече, а и мнението ми с нищо не се е променило, както и твоето, така че няма смисъл да се повтаряме.
Относно насилието над жените - да, сега се шуми повече по въпроса, което заблуждава, че случаите са повече, но поне в развитите държави тенденцията е обратна, защото жените си бранят правата. По-независими са и по-смели от поколението на нашите майки и баби, а и законът е на тяхна страна, което дава дори причина леко да се спекулира. Сега е достатъчно само да набедиш някой мъж, че бие жена си и това може да му съсипе кариерата - виж какво стана с Мел Гибсън. Още не го приемат в Холивуд, заради изцепките му срещу рускинята.

Имам предложение - щом не може жените да са равноправни на мъжете, нека са привилегировани тогава и си стискаме ръцете. :) Жената трябва да има дори повече права от мъжа, защото има много по-важна функция - майчинството.
Радвам се, че си бил обгрижван, като падишах, но не се радвам, че си натъртил непреклонните си задни части. ;)

Времето е много студено, а поледиците са повсеместни, затова внимавай, мили ми приятелю и стъпвай по-предпазливо, а не толкова напето, че тогава паданията са по-опасни.

Мерси за поздравчето и танца. Хубав, успешен и много топъл ден ти пожелавам.

herkules 3

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #133 -: Януари 22, 2016, 02:59:24 pm »
Здравей Миме! Не знаеш как се радвам на коментара ти. Чак ми иде да се хвърля, да те сграбча и да те запрегръщам и нацелувам, ама днеска ще да е на патерица, понеже вчера бил този световноизвестен ден, и днес може да отнеса шамарите ти, ама ще ги изтърпя с удоволствие, само да сбъдна желанието си. Дебатите с теб за мен са си удоволствие, нищо че и двамата не сме се променили, а повторението е "майка" на знанието и "баща" на прогреса.

Цитат
Относно насилието над жените - да, сега се шуми повече по въпроса, което заблуждава, че случаите са повече, но поне в развитите държави тенденцията е обратна, защото жените си бранят правата. По-независими са и по-смели от поколението на нашите майки и баби, а и законът е на тяхна страна, което дава дори причина леко да се спекулира. Сега е достатъчно само да набедиш някой мъж, че бие жена си и това може да му съсипе кариерата - виж какво стана с Мел Гибсън. Още не го приемат в Холивуд, заради изцепките му срещу рускинята.

Тук съм напълно съгласен с теб, че законът е на страната на жените, защото е изфабрикуван от тях, поради грешка на мъжете, удостоили ги с право на глас. Но законите се нарушават от мъжете, които съблюдават единствено природните закони, а спекулациите от жени, имащи се за равни с мъжете, често се наказват по мъжки, за да има равнопоставеност ;D Мел Гибсън "бълха го ухапала"! Има си пре достатъчно, че и в излишък дори, а рускинята още бере ядове и съжалява за простотията си. Я виж тук колко независими и смели са жените. И да видим колко достатъчно е да набедиш мъж че бие жена ;D Бая набеждаване ще да е, ама като гледам, брадатите-мъже нещо не се стряскат от женските набеждавания. Дори обещават че жените и дъщерите на Европа ще са техни, и ще раждат то тяхна заповед, а и имали право на четири жени с по 6 деца, четирите от които да са момчета.
http://vbox7.com/play:66d8daf15d

Ето следствието от феминизма и благородството на белия хетеросексуален мъж, допуснал да му повлияят женски капризи, и дал право на глас на жените. Ислямът е решил да излекува Европа, която вече е в агония заради феминизма, като приложи най-ефикасното лекарство срещу него. Така или иначе феминизмът ще умре. Въпросът е как, и от кого? Изгледай видеото и кажи какво мислиш, и има ли въобще някакво решение на този проблем само от жените, провъзгласили се за "силният пол"? Мъжете отказват да ги защитават, и с право. Според феминистките, физическата сила на мъжете нямала значение? ;D Нека сега сами се оправят.

Цитат
Имам предложение - щом не може жените да са равноправни на мъжете, нека са привилегировани тогава и си стискаме ръцете. :) Жената трябва да има дори повече права от мъжа, защото има много по-важна функция - майчинството.
Радвам се, че си бил обгрижван, като падишах, но не се радвам, че си натъртил непреклонните си задни части. ;)

Времето е много студено, а поледиците са повсеместни, затова внимавай, мили ми приятелю и стъпвай по-предпазливо, а не толкова напето, че тогава паданията са по-опасни.

Мерси за поздравчето и танца. Хубав, успешен и много топъл ден ти пожелавам.

Жените няма как да са равноправни с мъжете, защото мъжкото превъзходство е важен фактор за това. Какви да са привилегиите на жените също се определя от мъжете. Т.е. жените нямат думата, което е най-правилното решение, и винаги се стига до него, въпреки извратената идеология "феминизъм". Майчинството е природна даденост и е единственото съществено нещо, с което природата ги е дарила. Но, за да стане майка жената, мъжът трябва да пожелае това. Без мъжкото семе, жената ще ражда само зелени еуглени, чехълчета и болести. Повтарял съм го многократно. Жената е производно на мъжа. Жените са необходими на мъжете само за собственото си възпроизводство. т.е. мъжете си произвеждат жени, за да могат да се репродуктират. Светът е мъжки, и винаги е бил такъв. За да има повече права от мъжа жената, мъжът трябва да и ги разреши. Е, сама разбираш, че това няма как да стане. Това което става днес в Германия е началото на края на феминизма. Една простотия и експеримент, допринесъл много за унищожението на Европа. И въпреки това слепците още не виждат грозящата ги опасност, и още пропагандират издигането на жени на най-висши постове в страните си. И у нас гласят жена за президент. По голям срам за нацията, здраве му кажи. Дано доживеем за да видим поредната глупост от женското управление, което съсипа Европа. Не ми се сърди Миме! Знам, че истината най-много боли, а тя е, че жените никога няма да станат равни с мъжете, и винаги ще са им подчинени. В 21 век мъжете им дадоха власт, а всички им гледахме сеира. Сега е ред да се поправи тази грешка, макар и с варварски методи, след като няма по-хуманни такива. Благодаря за пожеланията, аз всяка година сред зимата падам и се пребивам. Сякаш някой е програмирал това. Възможно е някога падането ми да е фатално за мен. Тогава жените у дома, ще разберат какво е къща без мъж. :)
Приятен ден и до скоро!
https://www.youtube.com/watch?v=JQsg6XXGxXQ

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Жената е в кухнята, а не някъде другаде !
« Отговор #134 -: Януари 31, 2016, 07:34:51 pm »
Мили ми Херку, много съм виновна пред теб за огромното закъснение при отговора, но все не остава време - пуста еманципация и работа, да му се не види.

Приемам прегръдките и изобщо няма да си помисля да те шамаросвам. Не съм от тия еманципантки, дето приемат мъжкото внимания за сексуален тормоз и не позволяват на мъжа да плати сметката. :)

Знаеш ли, скоро видях една от многото фейсбук мъдрости, ама тя беше добра и на теб много ще ти хареса, сигурна съм. Мъдростта гласеше: ''На жената понякога ѝ омръзва да бъде мъж'' и със сигурност е така, ама повечето жени нямат избор, защото мъжете им не стават за нищо - малко са истинските мъже, като теб, О'Херку великолепни. ;)

Сега ще кажеш, че мъжете са станали безполезни лигльовци, понеже жените са се еманципирали, но тук няма да се съглася. Повечето мъже са станали такива, защото майките им са ги направили такива и то водени именно от остарелите, допотопни традиции, повеляващи че жената трябва да е слугиня на мъжа. Майките, които имат синове правят огромната грешка да им слугуват, да ги обслужват, обгрижват и отглеждат, докато мамините синчета не намерят някоя клета женица, която да ги поеме от ръцете на мама и да продължи да ги дундурка. На тия синковци изобщо не им минава през ума, че трябва да бъдат силни и самостоятелни и стават безполезни паразити, на които все някой и нещо им е криво. Не могат да си намерят работа, пропиват се при най-малката трудност, защото са осакатени психически от мама и страдат от пълна липса на характер и борбеност, а на жените им не им остава друго, освен да работят като луди, за да си изхранят децата. Ако питаш тези жени, те ще ти кажат, че им писва да бъдат мъже, но при липса на такива се налага да се еманципират.
Донякъде си прав - жените са виновни, че съвременните метросексуални мъже са женчовци, но са виновни не еманципираните жени, а тия, спазващи мюсюлманските традиции при отглеждането и възпитанието на синовете си.

За насилието отново мисля, че не си прав. То не решава нищо и само влошава положението. Времето няма да се върне назад, а насилствените опити само сплотяват жените и създават още повече феминистки. Мюсюлманското нашествие няма да ислямизира Европа, а по-скоро Европа ще цивилизова диваците, но това няма да стане от раз, а постепенно и бавно, но сигурно.
Всичко хубаво, любими ми Херку. Мислено съм с теб, макар и да липсвам физически/епистоларно понякога. :)