Автор Тема: Какво мислите за изневярата?  (Прочетена 26599 пъти)

mario1133

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Какво мислите за изневярата?
« -: Август 14, 2015, 01:52:06 pm »
Проблем ли е изневярата ?
Бихте ли я простили ?
Бихте ли изневерили ?
Митове и легенди за секретарките ;)

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #1 -: Август 14, 2015, 02:00:36 pm »
Ние жените не прощаваме! Ако кръшка да се маха това е... щом му харесва другаде да си ходи там!

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #2 -: Август 14, 2015, 02:08:07 pm »
Напротив, sofinceto!

Жените, особено ако са вързани с някое чааве се правят на луди или мрънкат, но си търпят и прощават. Виж българският мъж не прощава такива неща, защото има силно развито собственическо чувство. Постижение ще бъде ако не те пребие, в случай че научи, затова жената трябва да изневерява много внимателно и дискретно! :)

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #3 -: Август 14, 2015, 04:35:57 pm »
Напротив, sofinceto!

Жените, особено ако са вързани с някое чааве се правят на луди или мрънкат, но си търпят и прощават. Виж българският мъж не прощава такива неща, защото има силно развито собственическо чувство. Постижение ще бъде ако не те пребие, в случай че научи, затова жената трябва да изневерява много внимателно и дискретно! :)
Благодаря ти за съвета , ще гледам да го правя дискретно, но все пак мъжа също не трябва да изневерява ... а ако ме набие ще види той !

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #4 -: Август 14, 2015, 04:48:56 pm »
Благодаря ти за съвета , ще гледам да го правя дискретно, но все пак мъжа също не трябва да изневерява ... а ако ме набие ще види той !

Ми така е, муцка. В крайна сметка всички кръшкат, ама когато жената е го прави е к..., а когато мъжът ходи на чуждо е голям пич. Не е честно така...

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #5 -: Август 14, 2015, 04:49:42 pm »
Напротив, sofinceto!

Жените, особено ако са вързани с някое чааве се правят на луди или мрънкат, но си търпят и прощават. Виж българският мъж не прощава такива неща, защото има силно развито собственическо чувство. Постижение ще бъде ако не те пребие, в случай че научи, затова жената трябва да изневерява много внимателно и дискретно! :)

И аз така мисля!
Докато се прибира в къщи и не носи заплатата на другата и помага в къщата няма да го изгоня ама няма да ми е хубаво но това си зависи от човека

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #6 -: Август 14, 2015, 05:00:24 pm »
Благодаря ти за съвета , ще гледам да го правя дискретно, но все пак мъжа също не трябва да изневерява ... а ако ме набие ще види той !

Ми така е, муцка. В крайна сметка всички кръшкат, ама когато жената е го прави е к..., а когато мъжът ходи на чуждо е голям пич. Не е честно така...

Ем какво да ги правим ... гадни двойни стандарти. Ама и без мъжете пак не става, но кое зло да избереш ?
И нормалното мъж пусна темата и избяга като бит ...

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #7 -: Август 14, 2015, 06:02:50 pm »
Аз предпочитам с една партньорка, не харесвам безразборния секс, защото със сигурност се хващат хламидии или микоплазми, от които можеш и да не се отървеш до края на живота си. Затова едно време е било добре като се женели девствени, няма да има с кой да сравняват и да бъдат недоволни и от друга страна вероятността от полово предавани инфекции, някои от които са много трудни за лечение и дори невъзможни, е била нулева. Така като легнеш с жена си няма да ги мислиш тези неща.

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #8 -: Август 14, 2015, 06:06:57 pm »
Казвал съм го на всичките и прителки, ок можете да ми изневерявате само да гледайте да не разбирам ... става лошо!

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #9 -: Август 14, 2015, 06:37:49 pm »
Казвал съм го на всичките и прителки, ок можете да ми изневерявате само да гледайте да не разбирам ... става лошо!

Я, ти си от малкото, които разрешават! Свободен ли си? ;)

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #10 -: Август 14, 2015, 07:41:53 pm »
Да нещо такова Свободен съм. Разрешавам но само да не разбирам разбера ли става лошо

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #11 -: Август 14, 2015, 07:48:32 pm »
Изневярата е предателство. Предателството е измяна. Измяната се наказва със смърт. Ако зависеше от мен щях да вкарам 1000-2000лв глоба за изневяра да видите как се кърпи републикански бюджет, че и как ще стегна семействата, че то от там гледаме мизерията дето се случва в последните 25 години. Комплексарите надделяват у нас, все да се доказват колко са велики...

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #12 -: Август 14, 2015, 08:23:55 pm »
Изневярата не е предателство. Тя е естествен инстинкт.
Хората не са моногамни по природа - социумът ги принуждава да бъдат.
Когато обичаш е лесно да бъдеш верен, ама какво правим, като спреш да обичаш? Никой не може да обича вечно интимния си партньор. Никой!

Разбирам семейните двойки, в които някой изневерява. Вчера боб, утре боб - в един момент ще поискаш ... леща, в края на краищата. ;)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #13 -: Август 15, 2015, 04:03:24 am »
Изневярата е предателство. Предателството е измяна. Измяната се наказва със смърт. Ако зависеше от мен щях да вкарам 1000-2000лв глоба за изневяра да видите как се кърпи републикански бюджет, че и как ще стегна семействата, че то от там гледаме мизерията дето се случва в последните 25 години. Комплексарите надделяват у нас, все да се доказват колко са велики...

Не е лоша идея, но дяволът е в детайлите и разходите по събирането на тези пари ще направят нетният ефект нулев, държавата едни глоби от КАТ не събира, а какво остава за такива пари. ;) А и колко трябва да увеличиш щата на съдилищата, за да се разглеждат такива дела.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #14 -: Август 15, 2015, 06:54:12 am »
Според мен, както каза Бико, наистина изневярата е предателство. Точно това я прави толкова гадно нещо. Аз не съм изневерявал и не са ми изневерявали, но ми става неприятно само като си го представя.