Автор Тема: Какво мислите за изневярата?  (Прочетена 31607 пъти)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #15 -: Август 15, 2015, 03:58:14 pm »
Много голямо значение отдавате на секса, за да приемате изневярата за предателство.
Трябва да бъдеш верен и лоялен към семейство, приятели, колеги, работодатели и към интимната си половинка, разбира се, което не значи да не си лягаш с някой друг, ако изпадне възможност, а да проявиш уважение, като бъдеш дискретен и не я унижаваш публично.

Сексът понякога си е просто секс и няма нищо общо с любовта към половинката.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #16 -: Август 15, 2015, 07:36:31 pm »
Може би просто разделяш физическата от емоционалната връзка...

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #17 -: Август 15, 2015, 11:53:29 pm »
Може би просто разделяш физическата от емоционалната връзка...
А може би трябва?!

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #18 -: Август 17, 2015, 04:54:17 pm »
Другото което никой не спомена е,че някой жени * познавам такива * изневеряват за тръпката и за чувството , а не защото им е писнало от връзката им ....

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #19 -: Август 18, 2015, 01:29:46 pm »
Другото което никой не спомена е,че някой жени * познавам такива * изневеряват за тръпката и за чувството , а не защото им е писнало от връзката им ....

Това по-често го правят мъжете, миличка. ;)
Жените изневеряват предимно, когато търсят нежност, внимание и уважение, които не получават от своята половинка.

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #20 -: Август 18, 2015, 04:38:44 pm »
Другото което никой не спомена е,че някой жени * познавам такива * изневеряват за тръпката и за чувството , а не защото им е писнало от връзката им ....

Това по-често го правят мъжете, миличка. ;)
Жените изневеряват предимно, когато търсят нежност, внимание и уважение, които не получават от своята половинка.

Според мен няма точна статистика кой за какво изневерява. Всички го правят заради това, че им липсва нещо или просто за глупостта

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #21 -: Август 19, 2015, 07:37:02 am »
Може би просто разделяш физическата от емоционалната връзка...
А може би трябва?!

Ако така се чувстваш по-добре и ако и двамата сте на едно мнение не би трябвало да има никакъв проблем :)

Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #22 -: Август 19, 2015, 05:37:24 pm »
Против съм изневярата и не бих я толерирал ,ако искаш друга или друг първо скъсват с настоящото гадже .

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #23 -: Август 19, 2015, 06:34:45 pm »
Има ли значение какво е довела до изневярата?
Все едно да ти пука защо съм ти ударил шамар, и да знаеш и да не знаеш болката е една и съща нали?

За това казах, няколко пъти по горе, няма проблем нема ми изневерява но хвана ли я. Бог да и прощава аз не мога

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #24 -: Август 19, 2015, 11:10:47 pm »
Аз не бих простила изневяра и не бих изневерила на мъжа си. То ако стигнем до там, значи сме си омръзнали и по-добре да не сме заедно.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #25 -: Август 21, 2015, 07:49:16 pm »
Аз не бих простила изневяра и не бих изневерила на мъжа си. То ако стигнем до там, значи сме си омръзнали и по-добре да не сме заедно.

В такъв момент е по-добре не да изневеряват, а просто да се разделят.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #26 -: Август 22, 2015, 01:15:57 am »
Аз не бих простила изневяра и не бих изневерила на мъжа си. То ако стигнем до там, значи сме си омръзнали и по-добре да не сме заедно.
Абе, като ти издумка 1-2 чаавета, друга песен ще запееш. Това да не ти е Америка - изритваш го от къщата и му вземаш всичко + издръжка, докато намериш друг балък да те издържа.

Много се впрягате, бе хора. Сексът е до време, животът е кратък - глупаво е да разрушиш една хубава връзка, заради нещо толкова незначително. Ако кривването е било само това и ако връзката е наистина хубава, разбира се.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #27 -: Август 22, 2015, 01:20:03 am »
Аз съм супер ревнив и не бих простил... дори да е само целувка... край... щом е с мен, значи е само с мен.
Ако ми изневери, значи не ме обича.
Ако ми изневери с причина "не ми даваш достатъчно", значи не ме обича достатъчно.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #28 -: Август 22, 2015, 01:37:16 am »
Ако ми изневери с причина "не ми даваш достатъчно", значи не ме обича достатъчно.
Страшна логика! Ти не и даваш достатъчно, пък тя трябва да те обича за това?
Жената трябва да бъде обгрижвана и да получава внимание и мило отношение, за да не се захласне по друг. Не може да пиеш бира с мазен потник и да псуваш пред телевизора или пък (недай си боже) нея и да искаш да те обича. Ми ще си намери някой по-внимателен, разбира се.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Какво мислите за изневярата?
« Отговор #29 -: Август 22, 2015, 02:53:34 am »
Ако ми изневери с причина "не ми даваш достатъчно", значи не ме обича достатъчно.
Страшна логика! Ти не и даваш достатъчно, пък тя трябва да те обича за това?
Жената трябва да бъде обгрижвана и да получава внимание и мило отношение, за да не се захласне по друг. Не може да пиеш бира с мазен потник и да псуваш пред телевизора или пък (недай си боже) нея и да искаш да те обича. Ми ще си намери някой по-внимателен, разбира се.
Визирах секса... ако ме обича истински ще може и с по-малко, и с повече.