Автор Тема: За или против признаването на изневяра?  (Прочетена 11608 пъти)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Аз съм твърдо против. За мен това е егоистично и няма нищо достойно в този акт. Вместо да живееш с чувството за вина, се облекчаваш, като нараняваш човека, на който уж държиш.

Ако държиш на човека, на когото си кръшнал, не бива да му признаваш, особено ако искаш да останете заедно.
Вие какво мислите по въпроса?

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #1 -: Август 17, 2015, 01:05:43 pm »
Според мен има няколко причини за изневярата:

1 - Взаимоотношенията между партньорите куцат в едно или друго отношение.
2 - Връзката се е изчерпала, което означава, че един от партньорите вече не държи толкова на другия.
3 - Чисто и просто единият има нужда от постоянни нови завоевания.

Моето мнение е, че всяко едно от тези причини говорят за разпадане на връзката. Дори и да не го осъзнават краят на взаимоотношенията не е далече. Така че твърдение като това - "Ако държиш на човека, на когото си кръшнал, не бива да му признаваш, особено ако искаш да останете заедно." е оксиморон.
Щом един път партньорът е изневерил на другия, то той не държи на него и определено не заслужава да остане с него за в бъдеще. За това аз съм за признанието. Всеки човек заслужава да знае истината и вече ако е склонен да преглътне и да продължи на пред може и да се опита. Макар че според мен е безсмислено.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #2 -: Август 17, 2015, 01:35:30 pm »
Според мен има няколко причини за изневярата:

1 - Взаимоотношенията между партньорите куцат в едно или друго отношение.
2 - Връзката се е изчерпала, което означава, че един от партньорите вече не държи толкова на другия.
3 - Чисто и просто единият има нужда от постоянни нови завоевания.

Моето мнение е, че всяко едно от тези причини говорят за разпадане на връзката. Дори и да не го осъзнават краят на взаимоотношенията не е далече. Така че твърдение като това - "Ако държиш на човека, на когото си кръшнал, не бива да му признаваш, особено ако искаш да останете заедно." е оксиморон.
Щом един път партньорът е изневерил на другия, то той не държи на него и определено не заслужава да остане с него за в бъдеще. За това аз съм за признанието. Всеки човек заслужава да знае истината и вече ако е склонен да преглътне и да продължи на пред може и да се опита. Макар че според мен е безсмислено.


Напълно съм съгласна с теб, НО... Винаги има ''но'' - понякога изневярата не е плод на разпадаща се връзка. Има случаи, в които някой пробва нещо ново, не му харесва и решава, че си иска старото - признавайки губи човека или най-малкото доверието му и адски много го наранява.
Ако пък се чудиш как да разкараш гаджето, което вече ти е писнало, признанието е опция, но струва ли си да го нараняваш още повече?

Изобщо, аз полза от изповядване на греховете не виждам. Някой ако я вижда, да ми я посочи. :)

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #3 -: Август 17, 2015, 04:32:27 pm »
Според мен има няколко причини за изневярата:

1 - Взаимоотношенията между партньорите куцат в едно или друго отношение.
2 - Връзката се е изчерпала, което означава, че един от партньорите вече не държи толкова на другия.
3 - Чисто и просто единият има нужда от постоянни нови завоевания.

Моето мнение е, че всяко едно от тези причини говорят за разпадане на връзката. Дори и да не го осъзнават краят на взаимоотношенията не е далече. Така че твърдение като това - "Ако държиш на човека, на когото си кръшнал, не бива да му признаваш, особено ако искаш да останете заедно." е оксиморон.
Щом един път партньорът е изневерил на другия, то той не държи на него и определено не заслужава да остане с него за в бъдеще. За това аз съм за признанието. Всеки човек заслужава да знае истината и вече ако е склонен да преглътне и да продължи на пред може и да се опита. Макар че според мен е безсмислено.


Напълно съм съгласна с теб, НО... Винаги има ''но'' - понякога изневярата не е плод на разпадаща се връзка. Има случаи, в които някой пробва нещо ново, не му харесва и решава, че си иска старото - признавайки губи човека или най-малкото доверието му и адски много го наранява.
Ако пък се чудиш как да разкараш гаджето, което вече ти е писнало, признанието е опция, но струва ли си да го нараняваш още повече?

Изобщо, аз полза от изповядване на греховете не виждам. Някой ако я вижда, да ми я посочи. :)

И според мен няма смисъл да си признаваш. Така или ще разрушиш връзката която имаш в момента ако това което си направил е било глупаво, недообмислено и накрая не ти е харесало, но ако е било хубаво но еднократно винаги може да си затраеш и да не казваш нищо повече. Просто се е случило и гледаш да не се повтаря

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #4 -: Август 19, 2015, 12:35:50 pm »
Аз веднъж направих тази грешка и няма да я допусна повече. То даже и не беше изневяра, а само се целувахме и после излязох най-голямата развратница. Разделихме се за нищо, а ако си бях мълчала щяхме да си останем заедно. Не признавайте. Отричайте до последно, даже да ви хванат на калъп.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #5 -: Август 19, 2015, 05:17:11 pm »
Да кръшка има право само мажа!!! Тва жена да ми ходи а с тоя а с оня ебати шамарите ше изяде и айде у лево. Жената требва да ражда и да гледа децата и да е сериозна, а не неква мастия да го....

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #6 -: Август 19, 2015, 06:37:37 pm »
Абс. Против това значи да натовариш някой друг за своите грешки, подлярско е

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #7 -: Август 19, 2015, 11:00:54 pm »
Да кръшка има право само мажа!!! Тва жена да ми ходи а с тоя а с оня ебати шамарите ше изяде и айде у лево. Жената требва да ражда и да гледа децата и да е сериозна, а не неква мастия да го....
А, значи мъжът има право, а жената трябва да е вярна? Винаги съм се дразнила на тези двойни стандарти. Според мен ако единия изневерява и другия има право да го прави. А това с шамарите е голяма гадост. Как ще посягаш така? Ако не ти харесва раздели се, но не бий.

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #8 -: Август 20, 2015, 05:48:12 pm »
В мнението на колегата има доста резон.
Нека да си представим следната стуация имате 4 крави и събирате млякото в една кофа. След това можете ли да разделите и да кажете това сирене от тая крава,  това сирене е от тая крава. Абс. Същото е и с жената с че мъже - Мъжете ще се избият това дете на кого е. Едният мъж ще каже това е мое очите му са като на дядо ми, 2ри това дете има уши като на баба ми и т,н.

Замислете се над това

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #9 -: Август 20, 2015, 05:56:06 pm »
В мнението на колегата има доста резон.
Нека да си представим следната стуация имате 4 крави и събирате млякото в една кофа. След това можете ли да разделите и да кажете това сирене от тая крава,  това сирене е от тая крава. Абс. Същото е и с жената с че мъже - Мъжете ще се избият това дете на кого е. Едният мъж ще каже това е мое очите му са като на дядо ми, 2ри това дете има уши като на баба ми и т,н.

Замислете се над това
То не всяко кръшкане на жената води до зачеване, че да отричате заради това женската изневяра. ;)
Пък и повечето мъже ще се избият с аргумента ''не е мое'', предполагам. :)

Аз познавам една, дето има 2 деца от различни бащи - и двамата женени. Самотна майка е. Та какво да кажем за тия хубавци? Правят деца наляво-надясно и не им пука, ама за тях може, нали?

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #10 -: Август 20, 2015, 06:02:19 pm »
Мъжете кръшкат повече от жените и никога не си признават.
Ако жената го направи се чуства виновна и затова си признава. Мъжът го смята за нещо нормално и даже се хвали със завоеванията си.

Според мен всеки си решава сам, но трябва да се премисля внимателно.

hmh7777

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #11 -: Август 20, 2015, 06:05:32 pm »
Както казах, по горе за мен да си признаеш за нещо такова значи да нараниш някой за заради твоята слабост и грешки. Това че си признваш не променя нищо в подобра посока

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #12 -: Август 20, 2015, 10:16:12 pm »
Както казах, по горе за мен да си признаеш за нещо такова значи да нараниш някой за заради твоята слабост и грешки. Това че си признваш не променя нищо в подобра посока
Съгласна съм напълно. :)

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: За или против признаването на изневяра?
« Отговор #13 -: Август 25, 2015, 05:19:50 pm »
Щом се е стигнало до там ,че някои в една връзка да изневери на другия значи има проблем в техните отношения. Не одобрявам изневярата  ,  но ще е по-добре за другия ако си признае изневерила .