Автор Тема: Липосукция  (Прочетена 14106 пъти)

elipopova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
Липосукция
« -: Август 02, 2014, 10:46:36 pm »
Бихте ли си направили липоукция?Трябва ли да крием,че сме си правили подобна процедура?

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #1 -: Март 02, 2015, 07:26:38 am »
Приемам този тип процедури с резерви. Мисля че са оправдани единствено ако става въпрос за хора с много наднормено тегло и ако е по медицинско предписание. И все пак всеки сам си избира, не бива да се пречи наникой, който желае да предприеме тази крачка :) ...

sweetteddy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #2 -: Март 04, 2015, 06:19:17 pm »
не. не, не ! Това не е начина, по който да свалиш килограми. Това си е съдиране на месо, противно ми е само като чуя името на тази процедура. Аз съм малко над 40,  тежа 110 кг и се чувствувам прекрасно в моето тяло :)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Липосукция
« Отговор #3 -: Март 04, 2015, 11:43:55 pm »
Надявам се си мъж...инак 110 кила си направо да се криеш по Коледа :D

Klara

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • Публикации: 61
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #4 -: Март 20, 2015, 11:48:02 pm »
Не,благодаря.Поне за сега не мисля да прибягвам до тази процедура.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #5 -: Март 28, 2015, 07:38:10 am »
Може би е приемливо само ако е по медицинско предписание...имам предвид, ако килограмите са толкова много, че непосредствено заплашват здравето на човека...чувал съм, че в някои случаи лекарите сами препоръчват тази процедура, но това е нещо доста рядко...

cvetelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #6 -: Март 28, 2015, 09:38:55 pm »
Само по медицинско предписание! Иначе не би било добре да се прави от суета. Biko, какво като жената коментирала горе е 110 кила, не е нужно да се подиграваш така. Аз съм 65 кг, но имам приятелки над 100 кг и се чувстват страхотно и винаги се усмихват.
Живота е въпрос на време.

alexse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #7 -: Март 29, 2015, 08:29:55 pm »
Само като си представя как ти изпомпват мазнините и ми става лошо. Не е това начина. Има и други начини, ама отдавна липосукцията е модерна и затова жените прибягват към нея.

Aleksandra

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 128
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #8 -: Май 22, 2015, 08:36:32 pm »
Аз пък не виждам нищо лошо в липосукцията. В крайна сметка всеки си решава сам за себе си. Не мисля че ми се налага да прибягвам до липосукция, но ако в някакъв момент от бъдещето имам нужда и разбира се средства бих си направила.

Araman

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #9 -: Август 18, 2015, 05:29:44 pm »
Не бих си направил . По принцип не одобрявам , но който иска да си прави не мога да го спра.

Вилито

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #10 -: Август 21, 2015, 05:18:23 pm »
Защо не го одобрявате?
Лично за вас като не искате да си направите ОК но все пак които може да си позволи и не желае да чака да стане с упражнения си е негова работа, все пак е неговото тяло ;)

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #11 -: Август 21, 2015, 05:26:56 pm »
Според мен не трябва да се крие , че някои си е направил липосукция няма нищо срамно в това , колко много хора има които вече са си направили .

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Липосукция
« Отговор #12 -: Август 21, 2015, 05:33:05 pm »
Според мен не трябва да се крие , че някои си е направил липосукция няма нищо срамно в това , колко много хора има които вече са си направили .
Е много ясно! Те повечето си им проличава доста бързо, че са си направили. Все пак да свалиш 20 кила за 1-2 седмици или не си добре със здравето или чичко доктор е рязал!