Автор Тема: Синузит след морето  (Прочетена 11743 пъти)

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Синузит след морето
« -: Август 22, 2015, 01:52:54 am »
Тази година ходих след 6 години прекъсване на море и хванах някакъв синузит, та още не мога да се оправя. Още първият ден като се върнах,а това беше края на юли ме заболя главата като се наведох и от тогава, та до днес. Личният не ми даде антибиотици, че нямало смисъл - от само себе си минавал вярно де, 6-7 дни ме боля главата много силно, като стъпя и почва ме боли или като ходя по надолнище някакъв ад, но мина
ама като се обърна с главата надолу пак нещо ми изтича, макар че не боли, дано да не стане хроничен само се моля, че мина доста време вече, почти месец.
« Последна редакция: Август 22, 2015, 02:01:03 am от ivan_ivanov »

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #1 -: Август 24, 2015, 05:48:15 pm »
Тази година ходих след 6 години прекъсване на море и хванах някакъв синузит, та още не мога да се оправя. Още първият ден като се върнах,а това беше края на юли ме заболя главата като се наведох и от тогава, та до днес. Личният не ми даде антибиотици, че нямало смисъл - от само себе си минавал вярно де, 6-7 дни ме боля главата много силно, като стъпя и почва ме боли или като ходя по надолнище някакъв ад, но мина
ама като се обърна с главата надолу пак нещо ми изтича, макар че не боли, дано да не стане хроничен само се моля, че мина доста време вече, почти месец.

Хващаш и намираш някой в твоят град който се занимава с акопунктура и той ще те изчисти за нула време и ще ти остане чист за години напред ако е станал хроничен, а ако не е просто ще те изчисти!

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #2 -: Август 25, 2015, 02:58:11 pm »
Като че ли мина вече този синузит, да се надяваме да не се появи отново поне да края на годината. :)

sofinceto

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 64
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #3 -: Август 25, 2015, 04:54:28 pm »
Като че ли мина вече този синузит, да се надяваме да не се появи отново поне да края на годината. :)
Абе ти отиди да те изчисти, да не остане нещо и да заседне пък после да си имаш " главоболия "

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #4 -: Август 27, 2015, 04:32:10 pm »
Да и аз имам познати които имат синозит и ходят на акупунктура и много много помага!!

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #5 -: Август 28, 2015, 05:09:58 pm »
Като че ли мина вече този синузит, да се надяваме да не се появи отново поне да края на годината. :)
Ходихте ли при медицинско лице или го оставихте да мине от само себе си ?

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #6 -: Август 30, 2015, 10:32:53 pm »
Да, ходих, но той каза, че нямало смисъл от антибиотици минавало от само себе си, със и без тях.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #7 -: Август 30, 2015, 10:50:33 pm »
Най-доброто средство при синузит е нагревки с морска сол. В една памучна кърпа или кесийка се поставят една-две шепи силно нагрята морска сол, след което се поставя на челото, но ниско - почти между веждите. Перфектно и изпитано от близки със синузит средство. :) Успех!

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #8 -: Август 30, 2015, 10:57:34 pm »
Това само облекчава, но не лекува болката.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #9 -: Август 30, 2015, 11:03:32 pm »
Това само облекчава, но не лекува болката.

Напротив, това разширява синусите и ги изчиства от слузта, а това лекува синузита.

ivan_ivanov

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 414
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #10 -: Август 31, 2015, 12:02:27 pm »
Да, но не и окончателно, а само за известно време.  ;)

Патенце

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #11 -: Септември 04, 2015, 05:10:41 pm »
Най-доброто средство при синузит е нагревки с морска сол. В една памучна кърпа или кесийка се поставят една-две шепи силно нагрята морска сол, след което се поставя на челото, но ниско - почти между веждите. Перфектно и изпитано от близки със синузит средство. :) Успех!

При мен не работи, не знайно защо!
Само антибиотици и преживяване на ужаснитесимптоми!

Йоанка

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Синузит след морето
« Отговор #12 -: Септември 05, 2015, 03:27:37 pm »
Тази година ходих след 6 години прекъсване на море и хванах някакъв синузит, та още не мога да се оправя. Още първият ден като се върнах,а това беше края на юли ме заболя главата като се наведох и от тогава, та до днес. Личният не ми даде антибиотици, че нямало смисъл - от само себе си минавал вярно де, 6-7 дни ме боля главата много силно, като стъпя и почва ме боли или като ходя по надолнище някакъв ад, но мина
ама като се обърна с главата надолу пак нещо ми изтича, макар че не боли, дано да не стане хроничен само се моля, че мина доста време вече, почти месец.

Да знаеш, че може да си имал синузит и преди това но просто сега пак да ти се е активизирал!