Автор Тема: Коя е любимата ви поза в секса  (Прочетена 19135 пъти)

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #15 -: Август 25, 2015, 11:42:05 am »
Може би наистина е индивидуално, до сега не се бях замислял. В този случай най-добре е да се ползва като овертюра :)

Ми разбира се, че всичко в секса е индивидуално, дори моментното настроение. Може нещо, което обичаш точно в този момент да не ти доставя удоволствие и да предпочетеш нещо, което рядко правиш. Няма рецепти - трябва да се действа според ситуацията. :)

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #16 -: Август 29, 2015, 10:45:25 am »
На мен като цяло всичко ми харесва, но май тайната е да не се прави всеки ден... Когато презкачаш ден - два и удоволствието е много по-голямо  :)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #17 -: Август 29, 2015, 01:41:12 pm »
На мен като цяло всичко ми харесва, но май тайната е да не се прави всеки ден... Когато презкачаш ден - два и удоволствието е много по-голямо  :)
Да, то така или иначе не може всеки ден, тъй като жените невинаги го искат.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #18 -: Август 29, 2015, 06:26:46 pm »
Ми разбира се, че всеки ден омръзва. Още повече започва да се възприема, като задължение. Хубаво е, не винаги да е възможно да се прави секс, за да е още по-желан и очакван.

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #19 -: Август 29, 2015, 10:46:09 pm »
Ако се редуват партньорите, може и всеки ден. Така няма да ви омръзне и да го чувствате, като задължение. Другият вариант е да ви е забранено да правите секс всеки ден. Така ще го искате постоянно.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #20 -: Август 31, 2015, 08:53:24 am »
Ми разбира се, че всеки ден омръзва. Още повече започва да се възприема, като задължение. Хубаво е, не винаги да е възможно да се прави секс, за да е още по-желан и очакван.

Така е... според мен точно по тази причина някои хора започват да имат сексуални проблеми. Имам предвид когато няма физиологична причина.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #21 -: Август 31, 2015, 11:20:02 am »
Не мога да разбера как така с лека ръка подтиквате хората към безразборен секс. На какво ще заприлича светът ако не сме си верни?

Петър Карчев

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #22 -: Май 15, 2017, 06:22:16 pm »
Любима поза: Лешояд заставаш на ръба на леглото и чакаш мършата да заспи :D

PrincessPreslava

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 177
  • Защо наричаме филията с кайма „принцеса"?
    • Профил
    • VRETIEL Corp.
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #23 -: Май 16, 2017, 03:24:06 pm »
Точно 'любима' нямам. Всичко, което не е супер изчанчено или болезнено ме устройва. В крайна сметка е важен крайния резултат, а позите за постигането му нямат значение.  :-[ :D
Тиана, Мерида, Снежанка, Ариел, Жасмин, Аврора, Пепеляшка, Бела, Рапунцел, Ана, Мулан, V, Покахонтас и Преслава...