Автор Тема: Коя е любимата ви поза в секса  (Прочетена 19302 пъти)

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Коя е любимата ви поза в секса
« -: Август 22, 2015, 02:37:21 am »
При мен конкретно зависи от обстоятелствата, жената, има ли любов и т.н., та няма еднозначен отговор. Все пак ми е любопитно да чуя някакви мнения по отношение на любимите ви сексуални пози. Мисля тук ще стане интересно какви са любимите пози на двата пола т.е. дали има голяма разлика :)

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #1 -: Август 22, 2015, 02:52:04 am »
Както ти каза, няма еднозначен отговор, но все пак аз лично предпочитам мисионерската и след това всички останали.

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #2 -: Август 22, 2015, 12:02:18 pm »
 На мен любима поза ми е тази, в която съм отгоре, независимо дали в седяща или лежаща позиция. Обичам да диктувам условията и да определям темпото. :)

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #3 -: Август 22, 2015, 12:03:31 pm »
Всички са ми любими. Важното е да има плющене хахахаха.

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #4 -: Август 22, 2015, 12:07:33 pm »
С всеки партньор любимата поза е различна, в зависимост от неговите умения и въздействието, което оказва в момента. Най-важно е да не се практикува прекалено дълго една и съща поза, независимо дали е любима, защото става скучно и монотонно.
Като цяло и мъжете и жените обичат да са отгоре, защото когато си активната страна избираш темпото и дълбочината на проникване, та и аз като Калпазанка най-много обичам да съм отгоре. :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #5 -: Август 22, 2015, 10:54:39 pm »
Аз обичам лъжичката, защото така хем сме гушнати, хем можем да си гледаме филм в същото време.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #6 -: Август 23, 2015, 06:57:30 am »
Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #7 -: Август 23, 2015, 10:55:13 am »
Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

Ама разбира се! За повечето мъже оралният секс е напълно достатъчен, затова се предлага и като отделна услуга. :)
Оралният секс е само увертюра/предястие, но при жените не може да замени същинската част. Всъщност, може и да може - лесбийките май основно на това разчитат.

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #8 -: Август 23, 2015, 02:22:39 pm »
Мисионерската е класика...И аз съм за нея...Иначе ако не се ограничаваме само до поза, тогава най-много ми харесва оралния секс. Понякога дори и само той е достатъчен...

Ама разбира се! За повечето мъже оралният секс е напълно достатъчен, затова се предлага и като отделна услуга. :)
Оралният секс е само увертюра/предястие, но при жените не може да замени същинската част. Всъщност, може и да може - лесбийките май основно на това разчитат.
Извод: НЕ СТАВАЙТЕ ЛЕСБИЙКИ!!!  :D

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #9 -: Август 23, 2015, 03:29:29 pm »
Извод: НЕ СТАВАЙТЕ ЛЕСБИЙКИ!!!  :D
Да! Въпреки всичките си недостатъци, мъжете в някои случаи са незаменими. :)

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #10 -: Август 24, 2015, 09:05:32 am »
А дамите понякога не могат ли да се задоволят само с получаване на орален секс от страна на мъжете, Nani? :) Не е ли като при мъжете  ?Едно 69 всички ще са доволни :) ... Така поне мисля  :D

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #11 -: Август 24, 2015, 12:07:47 pm »
А дамите понякога не могат ли да се задоволят само с получаване на орален секс от страна на мъжете, Nani? :) Не е ли като при мъжете  ?Едно 69 всички ще са доволни :) ... Така поне мисля  :D

Не мога да говоря от името на всички дами, но на мен оралният секс не ми е достатъчен. Това е все едно да ми показваш снимка на картофени кюфтенца и да кажеш, че си ме нахранил. :)

Позата 69 е доста прехвалена - нито доставя чак такова удоволствие, нито е удобна, чисто физически. Освен това не можеш да се насладиш на удоволствието, защото имаш работа да вършиш... хаххаха

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #12 -: Август 24, 2015, 12:16:18 pm »
А дамите понякога не могат ли да се задоволят само с получаване на орален секс от страна на мъжете, Nani? :) Не е ли като при мъжете  ?Едно 69 всички ще са доволни :) ... Така поне мисля  :D

Не мога да говоря от името на всички дами, но на мен оралният секс не ми е достатъчен. Това е все едно да ми показваш снимка на картофени кюфтенца и да кажеш, че си ме нахранил. :)

Позата 69 е доста прехвалена - нито доставя чак такова удоволствие, нито е удобна, чисто физически. Освен това не можеш да се насладиш на удоволствието, защото имаш работа да вършиш... хаххаха

Ти па си с големи претенции!
На жената не требва да се обръща чак толко внимание. Прави си го както ти е кеф, па ако и харесва..харесва. При мене нема оплаквания. На всички мацки им е хубаво.

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #13 -: Август 24, 2015, 03:30:15 pm »
Аз нямам любима поза, правим го както дойде, наслаждаваме на момента, не го мислим предварително, пък коя поза, пък тая ли оная ли, само си разваляме момента така.

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Коя е любимата ви поза в секса
« Отговор #14 -: Август 25, 2015, 06:47:39 am »
А дамите понякога не могат ли да се задоволят само с получаване на орален секс от страна на мъжете, Nani? :) Не е ли като при мъжете  ?Едно 69 всички ще са доволни :) ... Така поне мисля  :D

Не мога да говоря от името на всички дами, но на мен оралният секс не ми е достатъчен. Това е все едно да ми показваш снимка на картофени кюфтенца и да кажеш, че си ме нахранил. :)

Позата 69 е доста прехвалена - нито доставя чак такова удоволствие, нито е удобна, чисто физически. Освен това не можеш да се насладиш на удоволствието, защото имаш работа да вършиш... хаххаха

Може би наистина е индивидуално, до сега не се бях замислял. В този случай най-добре е да се ползва като овертюра :)