Автор Тема: Секс и мастурбация едновременно  (Прочетена 29971 пъти)

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #15 -: Август 26, 2015, 05:55:05 pm »
Да, може, но трябва от църквата да ти разрешат, ако си православен християнин, разбира се.

Какво да му разреши църквата - да мастурбира???
Може. Срещу определена сума, даже ще му изпратят поп да му направи водосвет на атрибута. Няма да се изненадам.:)

От къде я изрови тази църква бе брат ?

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #16 -: Август 26, 2015, 07:33:25 pm »
Аз го правя едновременно. За мен са различни неща. А от църквата или джамията да си говорят каквото искат )

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #17 -: Август 27, 2015, 12:21:01 am »
Аз го правя едновременно. За мен са различни неща. А от църквата или джамията да си говорят каквото искат )
Как така едновременно? Мастурбираш по време на секс с реален партньор? Хм...интересно!

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #18 -: Август 27, 2015, 01:18:23 am »
Аз го правя едновременно. За мен са различни неща. А от църквата или джамията да си говорят каквото искат )
Това е грешно, Бог ще те накаже...

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #19 -: Август 27, 2015, 01:36:57 am »
Аз го правя едновременно. За мен са различни неща. А от църквата или джамията да си говорят каквото искат )
Това е грешно, Бог ще те накаже...

А ако каже ''Отче наш'' след това няма ли да му прости?

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #20 -: Август 27, 2015, 08:15:31 am »
Тъй като мен, както и всички други хора, ме е създал Бог, не мога да си обясня защо ще ме наказва за нещо, което ми е заложено фабрично при самото създаване :). Все едно да направиш салата и да побеснееш, че не е станала супа, а салата и да я изсипеш през прозореца на улицата.

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #21 -: Август 27, 2015, 12:05:15 pm »
Църквата забранява подобни актове, определя ги като блудствени действия със самия себе си, затова очаквай Божието наказание. Поискай разрешение от църквата и те ще ти разрешат и ще се спасиш.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #22 -: Август 27, 2015, 12:07:11 pm »
Църквата забранява подобни актове, определя ги като блудствени действия със самия себе си, затова очаквай Божието наказание.

Значи ако блудстваш с друг човек може, ама със себе си - църквата на дава?

Nani

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 386
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #23 -: Август 27, 2015, 12:11:20 pm »
Тъй като мен, както и всички други хора, ме е създал Бог, не мога да си обясня защо ще ме наказва за нещо, което ми е заложено фабрично при самото създаване :). Все едно да направиш салата и да побеснееш, че не е станала супа, а салата и да я изсипеш през прозореца на улицата.

Ти си от малкото, които разсъждават логично по църковните канони и които разсъждават изобщо, Браво!

Винаги ми е било чудно, като кажат: Да си гей е грешно - бог е създал жената и мъжа и само любовта между тях е праведна!''. Следва логичният въпрос: А защо е създал гейовете, тогава? За да ги наказва? Все едно да обучиш кучето си да напада, та да го пребиваш, понеже го прави. Или християнският бог е садист или хората, които са го измислили и вярват в него са мазохисти.

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #24 -: Август 27, 2015, 12:40:48 pm »
В България населението намалява, така че нямаме нужда от гейове, а от традиционни семейства с поне 2, а най-добре 3 деца. :)

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #25 -: Август 27, 2015, 03:14:21 pm »
В България населението намалява, така че нямаме нужда от гейове, а от традиционни семейства с поне 2, а най-добре 3 деца. :)

Които при първа възможност да емигрират на Запад ли?

България няма нужда от повече паплач, а от добро управление на средствата на данъкоплатците. Как естествено свързахме данъците и мастурбацията - все зле пропиляни ресурси. :)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #26 -: Август 27, 2015, 06:28:41 pm »
Църквата забранява подобни актове, определя ги като блудствени действия със самия себе си, затова очаквай Божието наказание. Поискай разрешение от църквата и те ще ти разрешат и ще се спасиш.

Само не намесвайте църквата при секса!
Ръкоблудстването е най-добрият лек против : стрес, безсъние и притеснение!

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #27 -: Август 29, 2015, 12:51:42 am »
Църквата забранява подобни актове, определя ги като блудствени действия със самия себе си, затова очаквай Божието наказание. Поискай разрешение от църквата и те ще ти разрешат и ще се спасиш.

Само не намесвайте църквата при секса!
Ръкоблудстването е най-добрият лек против : стрес, безсъние и притеснение!

Хехехех, докторе ти ползваш ли го тоя лек? Кажи си, ама мъжката, а?

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #28 -: Август 29, 2015, 01:16:49 am »
Църквата забранява подобни актове, определя ги като блудствени действия със самия себе си, затова очаквай Божието наказание. Поискай разрешение от църквата и те ще ти разрешат и ще се спасиш.

Само не намесвайте църквата при секса!
Ръкоблудстването е най-добрият лек против : стрес, безсъние и притеснение!

Хехехех, докторе ти ползваш ли го тоя лек? Кажи си, ама мъжката, а?

Да, млади момко. Лекувам се и аз с този лесен, евтин и приятен лек. ;) Даже превантивно, без да имам оплаквания, понякога.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Секс и мастурбация едновременно
« Отговор #29 -: Август 29, 2015, 07:22:23 am »
Тъй като мен, както и всички други хора, ме е създал Бог, не мога да си обясня защо ще ме наказва за нещо, което ми е заложено фабрично при самото създаване :). Все едно да направиш салата и да побеснееш, че не е станала супа, а салата и да я изсипеш през прозореца на улицата.

Ти си от малкото, които разсъждават логично по църковните канони и които разсъждават изобщо, Браво!

Винаги ми е било чудно, като кажат: Да си гей е грешно - бог е създал жената и мъжа и само любовта между тях е праведна!''. Следва логичният въпрос: А защо е създал гейовете, тогава? За да ги наказва? Все едно да обучиш кучето си да напада, та да го пребиваш, понеже го прави. Или християнският бог е садист или хората, които са го измислили и вярват в него са мазохисти.

И аз много харесвам твоите коментари, защото си много обективна и не спестяваш нищо на никого. Рядко виждам хора, които да имат толкова ясен и реалистичен поглед.

Според мен религиите са вече на изживяване. В едната религия половината държави забраняват на жените да карат кола без разрешение от мъжа си. При втората религия не можеш да маструбираш или да си гей, макар че си така създаден и това ти е генетично заложено. При третата религия не можеш да се радваш на живота, защото ще гориш в ада, а при четвъртата трябва да си легнеш без вечеря, защото си имал грешни помисли по някоя девойка на съседната маса в кафенето. Какъв изобщо е смисълът във всичко това?