Автор Тема: Крем за възвръщане на девствеността  (Прочетена 32834 пъти)

Петър Воденчев

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Крем за възвръщане на девствеността
« -: Август 24, 2015, 08:44:33 pm »
А чували ли сте за индийски крем за възвръщане на девствеността, дали го предлагат в България, защото една приятелка туркиня ще се жени и свекърът ѝ иска да види кръв по чаршафа след първата брачна нощ. Дали го предлагат в някакъв секс шоп в България или трябва да го поръчва от Индия? Спешно е и е много притеснена, а пък се познаваме от много години и искам да ѝ помогна.
« Последна редакция: Август 24, 2015, 08:49:56 pm от Петър Воденчев »

Biko

  • ?????? ?????
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 261
  • 0
    • Профил
    • 0
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #1 -: Август 24, 2015, 08:50:05 pm »
Не знам за залепването, ама поне може да позакърпят ситуацията преди да си сложат ципче на вагината, както гласеше един виц за кума лиса :D :D
http://hotshop.bg/seks-apteka/vaginalni-lubrikanti/krem-za-stiagane-na-vaginata-virgin-tight-30-ml

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #2 -: Август 24, 2015, 09:28:09 pm »
Стягането на вагината няма нищо общо с възстановяване на химена, но е добра идея за жени, които страдат от отпускане след трудно естествено раждане или поради друга причина.;)

Воденчев, с крем няма как да види кръв свекърът, освен ако кремът не е със солна киселина, та да разяде плътта. Ужаст!
По-добре приятелката да направи, както правят всички останали туркини в това положение - да вземе кръв от убито животно и да я разлее по чаршафа по време или след мнимата дефлорация.

Чудни нрави са тва с девствените булки. Сещам се за вица, в който Петка трябвало да заведе на Чапай честна мома, Чапай все отсичал ''Не беше честна!'' и накрая Петка се учудил ''Как при мен все са честни, а при тебе - не?''.

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #3 -: Август 24, 2015, 11:16:12 pm »
Тва индийците кой знае каква куркума, пипер и индийско орехче са забъркали в тоя крем. Не бих го ползвала, даже и да ми беше важно. Освен това, не вярвам да действа.
Някой ако е пробвал да каже.

Воденчев, а бъдещият съпруг на твоята приятелка знае ли, че момата е ползвана? Щото още по-лесно ще метнат сватя ако и двамата са в заверата.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #4 -: Август 24, 2015, 11:28:50 pm »
Кви са тия кремове, уе... хахаха!
Аз имам крем за премахване на детственоста хахахха

ivo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 164
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #5 -: Август 25, 2015, 01:27:39 am »
Не ми се вярва да действа това честно казано. Малко ми звучи нелепо от биологична гледна точка. Момичето според мен не трябва да се тревожи, не сме в 18 век :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #6 -: Август 25, 2015, 04:40:56 pm »
Ако намерите такъв крем за връщане на дественоста, кажете от къде да го изкупя всичкия и да започна да продавам на Слънчака .... ще се харчи кат топъл хляб .... + бонус кутия презервативи за " сефтосване "

angel1235

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #7 -: Август 25, 2015, 04:55:05 pm »
Незнам къде да намериш такъв крем , но не мисля  да има такъв крем.

napev

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #8 -: Август 25, 2015, 06:07:46 pm »
За операция съм чувал, но не и за кремове който да връщат девствеността

mouse711

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #9 -: Август 25, 2015, 06:18:18 pm »
Ако намерите такъв крем за връщане на дественоста, кажете от къде да го изкупя всичкия и да започна да продавам на Слънчака .... ще се харчи кат топъл хляб .... + бонус кутия презервативи за " сефтосване "

Аз и в Плевен ще продавам, там клиентки бол!

dampe

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 120
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #10 -: Август 25, 2015, 07:48:02 pm »
Сефте чувам за такъв крем и честно казано ми звучи абсурдно. Кви са тия стари традиции в 21 век?  :)

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #11 -: Август 25, 2015, 10:05:10 pm »
Ако намерите такъв крем за връщане на дественоста, кажете от къде да го изкупя всичкия и да започна да продавам на Слънчака .... ще се харчи кат топъл хляб .... + бонус кутия презервативи за " сефтосване "
На тия на слънчака не им пука за химени и други глупости. Даже болшинството отиват там, за да се отърват от тая досадна подробност.:)

Виж износ към и емиратствата ще донесе добра печалба. И имат кинти там, няма да се пазарят изобщо. :)

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #12 -: Август 26, 2015, 04:41:59 pm »
Ако намерите такъв крем за връщане на дественоста, кажете от къде да го изкупя всичкия и да започна да продавам на Слънчака .... ще се харчи кат топъл хляб .... + бонус кутия презервативи за " сефтосване "
На тия на слънчака не им пука за химени и други глупости. Даже болшинството отиват там, за да се отърват от тая досадна подробност.:)

Виж износ към и емиратствата ще донесе добра печалба. И имат кинти там, няма да се пазарят изобщо. :)

Аз ще го предлагам на мъжете, кат намаже приятелката си и тя се стегне кат нова, много ясно че ще се продава.
Ти като жена не знаеш какво е да хванеш нещо новичко и да го направиш да не прилича на нищо :)

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #13 -: Август 26, 2015, 10:28:21 pm »
Куркумата мисля, че може да се използва за тази цел, тъй като в Индия на всичко куркума слагат.  :D

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Крем за възвръщане на девствеността
« Отговор #14 -: Август 26, 2015, 11:57:12 pm »
Куркумата мисля, че може да се използва за тази цел, тъй като в Индия на всичко куркума слагат.  :D

ДА! И къри и седем сорта пипер. Пиперът ще свърши работа, да знаеш. :)