Здравословни проблеми,лечение,превенция > Здравословни проблеми и лечение-ДЕЦА И ЮНОШИ

Трябва ли да се слагат ваксини на децата ни?

<< < (2/2)

didkata-pitkata:
Да , наистина никой не можем да задължим да си сложи на детето си ваксина , но аз съм на мнение че трябва да правим задължителните ваксини на децата си. :-)

Delight:
Категорично съм за това да се слагат ваксини. И то не само на моите деца, ами на всички. Аман от простотия и био, еко, вегански изцепки. Само преди 100 години децата са мрели като мухи. Жените са раждали по 7-8 деца, от които ако са оживявали 2-3 си е било чист късмет. Нито ваксини е имало, нито антибиотици. На фона на многото негативи на настоящето, въпреки всичко се радвам, че съм се родила сега, а не преди 200 години, когато без проблем хората са умирали от болести, които в настоящето се лекуват с три дена пиене на някакво лекарство.

PrincessPreslava:
Извинете, че е на английски, но казват много верни неща по забавен начин.
https://www.youtube.com/watch?v=IuLQ2GDVOHA

ДА, задължително трябва да се ваксинират всички! Не е въпрос на избор, а на разум!

milkova_t:
Аз имам две деца и са ваксинирани. При първото нямах толкова притеснения, но второто ми дете доста тежко ги понасяше. Аз също смятам, че трябва да се поставят, но монетата винаги има две страни. Напълно разбирам и родителите, на които децата са пострадали от ваксини и ги отричат.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия