Автор Тема: Фетишите  (Прочетена 26489 пъти)

dr.ohboli

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #15 -: Август 28, 2015, 04:43:24 pm »
Не го разбирам тва с болката. Мен едва ме обезчестиха - процедурата отне 2 поредни дни. Не непрекъснато, разбира се, просто втората вечер довършихме операцията. :)
Значи той просто е негоден лекър и не е бил за теб!
Подобни операции при добре подготвена операционна маса, протичат между 2-3 минути докато проникне началото, а после може и часове!

Maji92

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #16 -: Август 28, 2015, 05:41:08 pm »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #17 -: Август 29, 2015, 12:13:02 am »
Не го разбирам тва с болката. Мен едва ме обезчестиха - процедурата отне 2 поредни дни. Не непрекъснато, разбира се, просто втората вечер довършихме операцията. :)
Значи той просто е негоден лекър и не е бил за теб!
Подобни операции при добре подготвена операционна маса, протичат между 2-3 минути докато проникне началото, а после може и часове!

Докторе, вие сте садист!

Все пак сексът трябва да носи удоволствие, а не да те травмира за цял живот. Бавните и деликатни действия са по-добрият вариант при дефлорация, отколкото бум, тряс - айде, готово - да влиза следващият.
Вие май наистина сте д-р Ох Боли!?

Yordan Ignatov

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #18 -: Август 29, 2015, 12:20:20 am »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин
Да и аз се възбуждам от такива като видя. Една дори наскоро се ожени и доста завиждам на съпруга ѝ. Но и аз не се оплаквам.

nevermind

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #19 -: Август 29, 2015, 12:38:59 am »
Стига да не е плешива, за мене нема значение. И на зелени точки може да и е косата, важното е бомбите да са големи.

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #20 -: Август 29, 2015, 06:57:54 am »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин
Да и аз се възбуждам от такива като видя. Една дори наскоро се ожени и доста завиждам на съпруга ѝ. Но и аз не се оплаквам.

Аз по скоро обръщам внимание на формата на бюста, отколкото на размерите. Струва ми се обаче, че повечето хора не обръщат внимание на формата..

Mimeto

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 287
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #21 -: Август 29, 2015, 07:02:37 pm »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин
Да и аз се възбуждам от такива като видя. Една дори наскоро се ожени и доста завиждам на съпруга ѝ. Но и аз не се оплаквам.

Аз по скоро обръщам внимание на формата на бюста, отколкото на размерите. Струва ми се обаче, че повечето хора не обръщат внимание на формата..

Хахаах, това е защото си падат по бюстове, които са, като тесто. Те сами определят формата. Може и фигурки да си правят ако искат.

Големият бюст обикновено е увиснал под въздействие на собствената си тежест - когато е естествен, разбира се. Силиконовият бюст, пък е като чифт балони. Ако съм мъж, ще ме е страх да го докосна, за да не вземе да се спука с гръм.

vaneskata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #22 -: Септември 03, 2015, 05:11:51 pm »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин
Да и аз се възбуждам от такива като видя. Една дори наскоро се ожени и доста завиждам на съпруга ѝ. Но и аз не се оплаквам.

Аз по скоро обръщам внимание на формата на бюста, отколкото на размерите. Струва ми се обаче, че повечето хора не обръщат внимание на формата..
Ти си от малкото които не искат просто огромни бомби за мачкане, а не просо прекрасни гърди за гледане и за нежно докосване!

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #23 -: Септември 04, 2015, 11:03:16 am »
Моят фетиш е към червенокоси жени, лично много повече ги предпочитам от другите но все пак и те не са за подминаване защото нали всички жени са хубави по свой си начин
Да и аз се възбуждам от такива като видя. Една дори наскоро се ожени и доста завиждам на съпруга ѝ. Но и аз не се оплаквам.

На мен ми се струва, че доста мъже мислят като мен :). Медиите малко раздуват :)

Аз по скоро обръщам внимание на формата на бюста, отколкото на размерите. Струва ми се обаче, че повечето хора не обръщат внимание на формата..
Ти си от малкото които не искат просто огромни бомби за мачкане, а не просо прекрасни гърди за гледане и за нежно докосване!

krissy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #24 -: Септември 05, 2015, 01:55:57 pm »
Аз съм от тези малкото жени които се навиват за тройка с още едно момиче

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #25 -: Септември 07, 2015, 07:19:32 am »
Прекалено големите гърди често нямат хубава форма. Средните са най-добре, но ако имат хубава форма и малките са супер.

pantera666

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #26 -: Септември 07, 2015, 05:08:33 pm »
Прекалено големите гърди често нямат хубава форма. Средните са най-добре, но ако имат хубава форма и малките са супер.

Абе каквито такива!
Няма да се цупиш, жената си е жена. Трябва да я обичаш заради всичкото което е тя а не заради гърдите !

brian_888

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 324
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #27 -: Септември 10, 2015, 09:27:25 pm »
С едно обаче не съм съгласен и това е онези жени, които постоянно подтикват други жени да не се грижат за външността си, докато дамите проявяват все повече претенции как ще изглежда партньора им. Наскоро дори попаднах на едно мнение в един форум, където някаква жена говори как жените не трябвало да си махат мустаците и видите ли, това жило част от тях. Ами тогава мъжете да спрат да се къпят. И миризмата ще е част от тях :D...

kalpazanka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #28 -: Септември 10, 2015, 11:45:09 pm »
С едно обаче не съм съгласен и това е онези жени, които постоянно подтикват други жени да не се грижат за външността си, докато дамите проявяват все повече претенции как ще изглежда партньора им. Наскоро дори попаднах на едно мнение в един форум, където някаква жена говори как жените не трябвало да си махат мустаците и видите ли, това жило част от тях. Ами тогава мъжете да спрат да се къпят. И миризмата ще е част от тях :D...


Нещо против жените с мустаци??? ;)



« Последна редакция: Септември 10, 2015, 11:50:44 pm от kalpazanka »

Мимчето

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Фетишите
« Отговор #29 -: Септември 11, 2015, 05:11:11 pm »
С едно обаче не съм съгласен и това е онези жени, които постоянно подтикват други жени да не се грижат за външността си, докато дамите проявяват все повече претенции как ще изглежда партньора им. Наскоро дори попаднах на едно мнение в един форум, където някаква жена говори как жените не трябвало да си махат мустаците и видите ли, това жило част от тях. Ами тогава мъжете да спрат да се къпят. И миризмата ще е част от тях :D...


Нещо против жените с мустаци??? ;)




Жена с мустаци е грозна картинка, като мъж с косми по краката ...!